Меню сайту

Пошук по сайту


Про районну раду

Депутатські фракції та групи

Депутатська фракція «Аграрна партія»

1.

КобзаренкоАнатолій Дмитрович

Член Аграрної партії України

 

2.

Литвиненко Віктор Олексійович

Член Аграрної партії України

 

3.

Демченко Іван Олександрович

Член Аграрної партії України

 

4.

МалишСергій Петрович

Член Аграрної партії України

Уповноважений представник

5.

Сидоров Євген Юрійович

Член Аграрної партії України

 

6.

Рогіз Євген Олександрович

Член Аграрної партії України

 

7.

Гиренко Сергій Олексійович

Член Аграрної партії України

Голова фракції

8.

Чайка Іван Миколайович

Член Аграрної партії України

 

9.

СліпченкоАнатолій Миколайович

Член Аграрної партії України

Уповноважений представник

 

Депутатська фракція «Народна партія»

1.

Кльоп Олександр Миколайович

Позапартійний

 

2.

В`юн Володимир Васильович

Позапартійний

 

3.

Береза Світлана Василівна

Позапартійна

 

4.

Шастун Наталія Миколаївна

Позапартійна

Уповноважений представник

5.

Бельмас Петро Андрійович

Позапартійний

Голова фракції

6.

Пось Володимир Миколайович

Позапартійний

Заступник голови фракції

Уповноважений представник

 

Депутатська фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання Батьківщина»

1.

Гресь Сергій Петрович

член ПП ВО «Батьківщина»

Голова фракції

2.

Грицай Володимир Петрович

член ПП ВО «Батьківщина»

Заступник голови фракції

3.

Деуленко Сергій Сергійович

член ПП ВО «Батьківщина»

Секретар фракції

4.

Марченко Іван Васильович

позапартійний

 

5.

Якуб Юрій Васильович

позапартійний

 

 

С П И С О К

депутатів групи «Рідна Липоводолинщина»

Липоводолинської районної ради VІІ скликання

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Обраний від політичної партії

 

1

Бельмас Петро Андрійович

Народна партія

 

2

Береза Світлана Василівна

Народна партія

Уповноважений представник

3

В’юн Володимир Васильович

Народна партія

 

4

Гиренко Сергій Олексійович

Аграрна партія

 

5

Гречаний Іван Федорович

БПП «Солідарність»

 

6

Демченко Іван Олександрович

Аграрна партія

 

7

Кльоп Олександр Миколайович

Народна партія

Заступник голови групи

8

Кобзаренко Анатолій Дмитрович

Аграрна партія

Голова групи

9

Литвиненко Віктор Олексійович

Аграрна партія

 

10

Малиш Сергій Петрович

Аграрна партія

 

11

Пось Володимир Миколайович

Народна партія

 

12

Рогіз Євгеній Олександрович

Аграрна партія

Уповноважений представник

13

Сало Іван Іванович

БПП «Солідарність»

Заступник голови групи

14

Сидоров Євгеній Юрійович

Аграрна партія

 

15

СліпченкоАнатолій Миколайович

Аграрна партія

 

16

Чайка Іван Миколайович

Аграрна партія

 

17

Шастун Наталія Миколаївна

Народна партія

 

18

Шталтовна Олена Миколаївна

БПП «Солідарність»

Уповноважений представник

 

Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: