Меню сайту

Анонси-новини
На вершині «Пік художника» змагалися туристи з усієї області 2011-10-17

На вершині «Пік художника» змагалися туристи з усієї області

 Фото191 8 жовтня у Сумах, на базі відпочинку «Зелений гай», на вершині «Пік художника», відбувся 15-й ювілейний Меморіал пам’яті загиблих друзів. Змагання з техніки туризму серед команд Сумської області традиційно організував клуб альпіністів «Абалаківець». Під час їх проведення змагалися понад 300 учасників, в тому числі й команда Липоводолинського районного Будинку для дітей та юнацтва.

У безкомпромісній боротьбі серед хлопчиків 1 вікової групи ІІІ місце дісталося В.Яковенку, ІІ місце – Я.Стаднику, І місце – Д.Муравицькому (тренер С.Г.Муравицький, гурток «Спортивний туризм» РБДЮ).

Серед дівчаток у 2 віковій групі ІІ місце виборола Е.Редькіна (тренер С.Г.Муравицький, туристичний гурток РБДЮ при Байрацькій ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Між дівчатками 3 вікової групи рівних не було Н.Звіздун (тренер С.В.Булгакова, гурток «Спортивний туризм» РБДЮ).

Переможцям вручено вимпели, значки, футболки, грамоти, медалі, а також солодкі призи.

Крім власне спортивних змагань, до програми заходу ввійшли вечір і концерти пам’яті, зустрічі з рідними й близькими тих альпіністів, яких вже немає серед живих. Подарунком для всіх став концерт туристських пісень під гітару за участю клубу авторської пісні та співаної поезії «Булат».

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: