Меню сайту

Анонси-новини
Форум проекту ЄС/ПРООН поставив нові завдання 2011-11-17

Форум проекту ЄС/ПРООН поставив нові завдання

Липоводолинский герб Відбувся форум проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" за участю голови ра-йонної ради М.В.Жогла та його заступника О.М.Кльопа, керівників і спеціалістів дозвільних організацій, сільських голів і керівників громадських організацій, котрі визначилися з роботою, яка виконуватиметься, зареєструвалися і збираються діяти, втілювати проекти в життя. Це громадські організації з Берестівки, Байрака, Саїв і Липової Долини. Всі прокладатимуть водогони у своїх населених пунктах.

Координатор проекту Т.І.Харченко відкрила засідання і запросила кожного керівника громадської організації прозвітувати про зроблене із за­планованого на даний час. А.Г.Валюх із Саїв, С.Л.Дорошенко із Байрака та М.І.Лісненко з Липової Долини детально розповіли про те, яка робота проведена із людьми по збору коштів, про бюджет проектів і подальші плани. Всі знають терміни виконання того чи іншого завдання. Але в Байраці виникли деякі ускладнення  стосовно спрощеного проекту і громаді слід   роз`яснити можливості свердловини. Тому було вирішено організувати виїзд спеціалістів у це село та на зборах обговорити всі проблемні питання. У Берестівці поки що лише зареєстрована громадська організація та відкрито рахунок у банку. Тому сільський голова А.І.Яковенко та її керівник М.О.Михно поділилися напрацюваннями у прокладенні підвідного водопроводу.

В обговоренні питань взяли участь заступник начальника фінуправління РДА В.М.Грицай, начальник СДПЧ-30 В.М.Койло та в.о.головного лікаря сан-епідстанції М.В.Мацюк. Вони уточнили завдання по веденню технічної документації та фінансуванню об`єктів, а М.В.Мацюк підняв питання майбутнього - необхідність будівництва слідом за водогонами каналізаційних мереж, аби остаточно не за­бруднити землю і водні горизонти нітратами.

Т.І.Харченко підбила підсумок форуму, попросила кожного учасника проекту не зволікати із виконанням чергових завдань, аби всім вкладатися у визначені терміни.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: