Меню сайту

Анонси-новини
Привітання до Дня працівника сільського господарства 2011-11-18

Шановні працівники сільського господарства Липоводолинщини!

 Від себе особисто, депутатського корпусу та виконавчого апарату

районної ради щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

 

Аграрний комплекс в нашій країні вцілому, та зокрема в нашому сільськогосподарському районі – особлива, найбільш соціально значима складова економіки, яка надійно забезпечує мир, злагоду та гідне життя громадян  незалежної України.

Це свято воістину всенародне, адже від результатів вашої діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання нашої держави.

Про тих, хто нас годує хлібом, колись хтось дуже вірно сказав: «Ходити по землі легко, а працювати на ній під силу не кожному» і це дійсно так. В усі часи, як повелося з діда-прадіда, нелегка хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашого  регіону, запорукою його процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, стверджуючи істину: якщо є врожай, то у народі панує мир і спокій.

Результатами цієї напруженої та копіткої праці передусім є самовідданість працівників галузі своєму хліборобському покликанню, безкорислива любов до землі та надія на краще майбутнє. Ми поділяємо ваші турботи й щиро віримо, що спільними зусиллями нам удасться здолати труднощі й зробити наше життя багатим і щасливішим.

Липоводолинщина завжди славилась своїми здобутками в аграрному секторі економіки. Кращі працівники сільськогосподарських підприємств району неодноразово були відзначені, як на районному, на обласному і навіть на державному рівні різними нагородами і відзнаками.

На сьогоднішній день 24 кращих працівника з 14 господарств району представлені до нагородження на районному рівні. П’ять представників номіновано до нагородження грамотами та відзнакими на обласному рівні. А директор ТОВ «Альянс» Демченко Іван Олександрович представлений до нагородження Грамотою Міністерства аграрнорї політики та продовольства України.

Таке визнання вселяє в наші серця надію на краще життя наших трудівників,  впевненість в завтрашньому дні і є гарантом процвітання рідної Липоводолинщини та нашої держави.

Висловлюємо глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району. Ваша робота нелегка, але дуже важлива. Адже Україна живе і працює завдяки невтомним трудівникам, які постійно дбають про землю.

Шановні працівники сільського господарства! Бажаємо радості, успіхів у праці, міцного здоров’я і людського щастя вам і вашим родинам. Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо і завжди світить сонце, а в кожному домі панують злагода і достаток! Бажаю Вам наснаги для Вашої праці на благо розвитку України і добробуту українців! Рясних Вам врожаїв та вагомих здобутків!

Зі святом Вас!

 

З повагою

голова районної ради                                        М.В.Жогло

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: