Меню сайту

Пошук по сайту


Анонси-новини
Візит керівництва району до Підставської сільської ради 2017-10-09

8 Відбувся запланований робочий віїзд голови районної ради Віктора Литвиненка та голови райдержадміністрації Івана Яременка та в село Підставки перед початком опалювального сезону. 

Представники місцевої влади разом з головою Підставської сільської ради Людмилою Луценко відвідали установи, які знаходяться на території села.

Завідуюча фельдшерсько-акушерським пунктом Тамара Пось розповіла представникам місцевої влади про надання якісної та своєчасної первинної медичної допомоги жителям підставської громади. Також, було оглянуто аптечний кіоск, який знаходиться в приміщенні фельдшерсько-акушерського пункту та наявність в ньому лікарських препаратів.04

Сільським головою  та місцевою владою було оглянуто дитячий навчальний заклад «Ялинка», зокрема спальну та ігрову кімнати. Вони оснащені необхідним для якісного розвитку та відпочинку діток дошкільного віку інвентарем та опалююються твердим паливом. Адміністрація садочка постійно слідкує за дотриманням температурного режиму в кімнатах де постійно перебувають діти. Так, під час відвідування, температура в групі складала 21˚ С. На даний час дитячий садочок відвідує 10 діток.

Не залишилась без уваги представників місцевої влади і Підставська загальноосвітня школа I-III ступенів. З директором Михайлом Супруном було обговорено поточні потреби навчального закладу та визначені механізми їх якнайшвидшого вирішення.

За наслідками візиту Віктора Литвиненка та Івана Яременка в приміщенні сільської ради була проведена нарада. У ході конструктивного діалогу були підведені підсумки робочого візиту та визначені вектори подальшої співпраці Підставської сільської ради з керівництвом району та області.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: