Меню сайту

Пошук по сайту

Анонси-новини
«Бронзова» осінь «Альянса» 2017-10-11

DSC02495 7 жовтня, в рамках проведення сімнадцятого туру чемпіонату Сумщини, футбольна команда «Альянс» на центральному стадіоні селища Липова Долина приймала колектив з Ромен - «Агробізнес TSK». До цього в офіційних матчах вказані футбольні «дружини» в нашому райцентрі не грали жодного разу. Роменці вже протягом 43(!) матчів подібного рівня змагань не програвали, є чинним трьохразовим чемпіоном області, володарями кубків Сумщини та лідерами чемпіонату України серед аматорів своєї територіальної групи. Тобто, роль фаворита віддавалася гостям. Але турнірне становище склалося так, що навіть нічия  для «Альянса» була бажаним результатом: наші земляки за тур до закінчення основних ігор ставали «бронзовим» призером чемпіонату.DSC02553

Перші ж хвилини поєдинку показали, що перед іменитими «городянами» липоводолинці не збираються «скидати капелюха». Висока культура володіння м’ячем, швидка зміна позицій гравців, тактичний вишкіл комбінацій, взаєморозуміння футболістів - ось основний арсенал парубків з міста на річці Сула. Наші ж вичікували на контргру, нічим не поступаючись в ігрових епізодах та демонструючи цього дня бажання перемогти інколи навіть за межами своїх можливостей. Таке протистояння не могло довго бути безрезультатним - «Альянс» вже до тридцятої хвилини матчу вів у рахунку 2:0 після вдалих ударів DSC02563 Віталія Гученка та Степана Тиєчка. Правда, «Агробізнес» мав не одну нагоду забивати і в наші ворота, але це було зроблено лише під кінець першого тайму, при виконанні кутового. 2:1.

В перерві було зрозумілим, що роменчани посилять тиск, адже їхнє лідерство в чемпіонаті декларується всього-навсього «відстанню» в три очки від переслідувача - «Вікторії» з Миколаївки. Та прогнозований натиск було успішно відбито, а в середині другого тайму ще один мяч побував у воротах гостей. Владислав Зрібняк вдало завершив багатоходівку  комбінації і влучно «поставив ацентований знак» перемоги. 3:1. Тож у «Альянса» - бронзові нагороди в дні золотої осені і в запасі ще один матч в Охтирці 14 жовтня, який нічого вже не змінить у турнірному розташуванні нашої команди.

А напередодні команда ветеранів футбольного клубу «Альянс», «Ураган» із Байрака, провела другий товариський матч з міні-футболу на своєму майданчику зі штучним покриттям. Цього вечора суперником господарів спортивної арени були сивочолі футболісти «Кристалу» з Сухої Груні. Цікава, видовищна гра рівних за підготовкою команд закінчилася перемогою «Урагану» з різницею в один мяч. Рахунок 5:4. В дощову погоду «температура» матчу в одному з епізодів стала зовсім високою, тож довелося навіть тимчасово зупинити спортивне дійство, яке швидко нормалізувалося і матч продовжився.DSC_0059

І якщо для «Урагану»  свято було короткочасним, то для команди «Молодь-Альянс» із Байрака приємні хвилини очікуваного церемоніалу 8 жовтня йшли майже цілий день. Керівництво футбольного клубу «Альянс» для володарів кубка 2017 року та чемпіонів цього сезону влаштувало незабутні урочистості в одному з кафе селища Липова Долина. Нагороди від ФК «Альянс», а це медалі, кубок та відзнаки кращим гравцям у восьми номінаціях чергувалися з виступами президента футбольного клубу С.І.Демченка, тренерів команди, футболістів-байрачан, болільників та водіїв, які забезпечували поїздки на матчі чемпіонату. Цього ж дня були намічені плани  на сезон 2018 року як у напрямку навчально- тренувальної роботи, так і покращення інфраструктури клубу .