Меню сайту

Пошук по сайту


Анонси-новини
Наш край як рай 2017-10-12

12101 Крокує Липоводолинщиною обласний фестиваль народної творчості „Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний”. З нагоди проведення звітного концерту „Пісенними стежками рідного краю” в приміщенні Подільківського СБК бібліотечні працівники сільських книгозбірень Подільок, Синівки та Підставок організували виставку  робіт народних умільців „Наш край як рай”, присвячену 80-й річниці утворення нашої області.12104

Сумщина – це земля добрих і щирих, працьовитих і талановитих людей. Про їх таланти та захоплення розповідали бібліотекарі  під час презентації виставки. До уваги відвідувачів у розділі „Руками створена краса” була представлена колекція ікон та серія картин „Пори року”, вишиті бісером, ікони-аплікації зі стразів та картини, мальовані маслом. Зацікавив глядачів  розділ „Вишивка – генетичний код українця”, в якому були представлені  картини, рушники, ікони, серветки, скатертини, сорочки, вишиті хрестиком та гладдю. Неповторної краси вироби з дерева об’єдналися у розділі „З батьківської криниці”. В широкому асортименті були представлені ляльки-мотанки та іграшки ручної роботи, композиції із стрічок в стилі „канзаші” та природнього 12102 матеріалу, картини з „квілінгу”, бісероплетіння, роботи, які розмальовані петриківським розписом та виконані крючком.  У розділі „Наш рідний край – історія жива” були зібрані книги, фотоальбоми, грамоти, пам’ятні медалі та значки про рідні села.

Село  Синівка завжди славилось трудівниками, чия щоденна праця та любов до землі заслуговує на повагу. Неповторні і яскраві, функціональні і12105 динамічні вироби з дерева у розділі «З батьківської криниці» представлено автором – Абрамовим Василем Єгоровичем. Хоч його корені давно залишились у минулому в іншій країні, але наша земля надихнула його поринути у дитинство і відтворити у мініатюрі старий колодязь, млин, будинок.

З особливим теплом сприйняли глядачі композицію вишитих картин від мешканців будинку-інтернату для  людей похилого віку.

12103 Цього дня  відвідувачі змогли не тільки духовно насолодитися експонатами виставки та переконатися в талановитості своїх земляків, а й спробувати випічку, представлену від любительського об’єднання „Господарочка”  Підставського СК.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: