Меню сайту

Пошук по сайту


Анонси-новини
Вісімнадцята сесія Липоводолинської районної ради 2017-11-13

DSCF0031 10 листопада під головуванням голови районної ради Віктора Литвиненка відбулася 18 сесія районної ради сьомого скликання.

Попередньо за декілька днів перед сесією було проведено засідання  постійних комісій районної ради.  Під час обговорення питань, запропонованих на включення до порядку денного сесії депутатами були підтримані і рекомендовані на розгляд та затвердження сесії районної ради всі питання.

На сесії були присутні депутат Сумської облсної ради Лілія Ричкіна,  голова Липоводолинської районної державної адміністрації Іван Яременко, т.в.о начальника Липоводолинського відділу поліції Олександр Каливод, начальник Липоводолинського відділу Роменської місцевої прокуратури Денис Бондаренко, керівники установ і організацій району, сільські голови, представники ЗМІ, громадськості.

До порядку данного було включено 21 питання, оcновними з яких були:

  • Про результати роботи Липоводолинського ВП ГУНП в Сумській області у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення безпеки і порядку на території Липоводолинського району.
  • Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Липоводолинського району за 9 місяців 2017 року.
  • Про   внесення змін до рішення  Липоводолинської районної ради  від 23.12.2016 року «Про  районний бюджет  Липоводолинського району на 2017 рік».
  • Про районну програму з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2017-2019 роки.

Також до порядку денного було включено ряд питань по виконанню раніше прийнятих районних програм та питання управління комунальною власністю. 

Після виступу  т.в.о начальника Липоводолинського відділу поліції Олександра Каливода до депутатів звернулись жителі смт Липова Долина, які вкрай стурбовані і обурені тим що із 4 листопала на території сеплища, зокрема по вулиці Роменській запрацювала сушарка і забруднює повітря в цьому районі.

Більше години тривала дискусія з цього приводу. За результатами обговорення Олександр Каливод та Іван Яременко пообіцяли жителям детально і в рамках законодавства України розібратися  в цьому питанні.

Потім депутати продовжили розгляд питань порядку денного в штатному режимі. По всіх розглянутих питаннях були прийняті відповідні рішення.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: