Меню сайту

Пошук по сайту


Анонси-новини
Такі зустрічі тільки на користь 2017-11-13

Изображение 214231 До ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» завітали представники СумДУ з метою профорієнтаційної роботи. Вони представили дуже багато рекламних агіток паперового та електронного зразків. Розповідь про університет захопила наших учнів, бо ж не кожен знав, що сучасне – поруч, що цей заклад знаний не тільки в Європі, а і в багатьох куточках світу.

Представники університету розповіли учням про умови складання ЗНО та вступ у вищі навчальні заклади у 2018 році, про зміни, що відбулися за період від вступної кампанії у 2017 році.Изображение 23214 Підтвердженням сказаного були відеозйомки. Поряд із тим, для глядачів була представлена концертна програма, сучасна й молодіжна, конкурсні номери.

По закінченню її усім бажаючим і зацікавленим надавалися конкретні відповіді на їх запитання.

Ми горді тим, що маємо зв’язок із цим закладом і відвідуємо лекційні й практичні заняття, які ведуть викладачі цього університету на базі нашого ліцею. Це дає пріоритети нам при вступі до СумДУ.

Изображение 010 Після зустрічі з представниками університету, список бажаючих відвідувати заняття викладачів вищого навчального закладу збільшився, так як це дасть міцніші знання і більшу вірогідність вступити не тільки до цього престижного закладу, а й до інших теж.

 

 

Учень ДПТНЗ «Синівський

професійний аграрний ліцей»

Шишка Олександр

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: