Меню сайту

Пошук по сайту


Анонси-новини
Проведено засідання комплексної робочої групи з питань забезпечення надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури 2017-11-13

1004 В кабінеті голови Липоводолинської РДА відбулося засідання постійно діючої комплексної робочої групи з питань організації проведення огляду об’єктів соціальної інфраструктури, зокрема, навчальних закладів, закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення, а також будівель адміністративного призначення з метою забезпечення надійності та безпеки експлуатації. Від районної ради в засіданні групи взяв участь консультант голови районної ради Руслан Молошний.

В ході засідання членами робочої групи затверджено перелік об’єктів згідно графіка, які потрібно оглянути першочергового. Зокрема, проведено огляд на надійність та безпеку експлуатації терапевтичне та інфекційне відділення Липоводолинської центральної районної лікарні, а також будинок для дітей та юнацтва.

Відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації надано доручення забезпечити узагальнення результатів комплексної перевірки об’єктів соціальної інфраструктури та проінформувати про хід виконання даних перевірок.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: