Меню сайту

Анонси-новини
Звітує влада 2011-12-23

Липоводолинский герб 15 грудня у Московському та Калінінському відбулися зустрічі жителів цих сіл із головою районної ради М.В. Жоглом  та т.в.о голови райдержадміністрації І.Ф. Легушею та в плані звітів влади перед громадами району. Разом із ними прибули керівники ряду відділів райдержадміністрації, аби у разі необхідності роз`яснення того чи іншого питання зробити це на місці. У Московському до представницької делегації району приєднався депутат обласної ради по нашому виборчому округу Б.В. Пересадько.

Московське. Тут зустріч відбулася у сільському Будинку культури. Відкрив її сільський голова П.С. Горобець та перед усіма присутніми виступила вчитель місцевого НВК І.О.Головко, вручивши стипендію депутата обласної ради О.І.Саєнка учню 5-го класу О.А.Горбу. Після цієї приємної події слово по черзі було надане І.Ф.Легуші та М.В.Жоглу. Керівники району прозвітували про роботу народногосподарського комплексу району по всіх галузях і напрямках та про діяльність депутатського корпусу району за нинішній рік. Ігор Федорович, зокрема, зупинився на здобутках кращих сільгоспвиробників та вирішенні питання про підняття орендної ставки за землю до трьох відсотків; зробив наголос на роботі по соціальному захисту населення, вирішенні проблем галузей охорони здоров`я, освіти, культури і спорту, де наш район на передових позиціях в області; позитивно оцінив співпрацю сільської ради з райдержадміністрацією.

М.В.Жогло ознайомив сільську громаду Московського з роботою районної ради по прийняттю програм, рішень, тими напрацюваннями, які втілюються в життя; бюджетним фінансуванням, роботою ко­місій райради і міжнародним проектом ЄС/ПРООН, завдяки чому сільські люди мають покращення життя в соціально-культурному напрямку. В плані роботи сільського голови з реалізації завдань, поставлених перед ним вимогами громади і часу, сказав, що московчани зробили правильний вибір. Тепер стоїть завдання перед керівником села, виконкомом сільської ради освоїти кошти, виділені в нинішньому році на ремонт сільського Будинку культури.

Сільський голова П.С.Горобець детально прозвітував про роботу виконкому за рік після обрання його на цю посаду, співпрацю з сільгоспвиробниками, які орендують паї жителів села. Назвав дієвою по виконанню соціально-економічної угоди лише роботу ТОВ "Надія", а ще проблемним питанням використання господарських дворів. Також подякував усім за участь у благоустрої села, прибирання територій сміттєзвалищ та розчищення їх від чагарників, культармійцям і спортсменам, в тому числі і футболістам, за активну участь у різноманітних місцевих святах та змаганнях  районного рівня.

У виступі Б.В.Пересадька прозвучала стурбованість станом сільського БК і він закликав прискорити його капітальний ремонт, адже, як сказав, народні колективи з Московського відомі далеко за межами району і їм слід створити належні умови для творчості. А ще, пообіцяв вивчити і допомогти в питанні виконання со­ціально-економічних угод місцевими сільгоспвиробниками на користь місцевої громади.

У зверненнях до керівників району прозвучали прохання від завідуючої сільською бібліотекою про ремонт підлоги в бібліотеці і в цілому в Будинку культури; виплати за паї та укладення договорів і додаткових угод на перспективу з ТОВ "Беєве" та "СК-Агро". На ці запитання дані відповіді П.С.Горобцем та І.Ф.Легушею, який по останньому запропонував, якщо в цьому є необхідність, зібрати збори пайовиків за участі керівників товариств та обговорити назрілі питання.

Калінінське. Тут також звітам керівників району передувала приємна подія - вручення стипендії О.І.Саєнка восьмикласнику місцевої ЗОШ Владиславу Близнюку. Побажавши нових здобутків на освітянській ниві, премію Владиславу вручив голова районної ради М.В.Жогло. Потім І.Ф.Легуша та М.В.Жогло прозвітували про діяльність райдержадміністрації та районної ради за 11 місяців 2011 року, охопивши в інформаціях кожну структуру багатогалузевого народно-господарського комплексу району, кроки, зроблені для виконання програми "Сумщина-2015".

Сільський голова В.М.Нестеренко у своєму звіті інформував про розвиток інфраструктури села, зокрема: відкриття пекарні, спорудження каплички, очищення ставка у Чирвиному, що здійснені за рахунок ТОВ "СК-Агро"; поточні ремонти Будинку культури і дитсадка "Ромашка" за підтримки також товариства та ФП "Едельвейс"; ремонт Меморіального комплексу полеглим воїнам. По-ділився планами: ремонт па-м`ятника воїнам, які загинули в роки Великої Вітчизняної у Галаївці, ремонт дороги до Веселого, ремонт водогону по вулиці Молодіжній, ремонт вуличного освітлення, спорудження нової огорожі біля дитсадка, відновлення автозупинки у Галаївці та продовження народних толок по впорядкуванню сіл територіальної громади, де вагому підтримку надали в ниніш-ньому році депутати сільської ради. Відзначив сільський голова належну співпрацю зі школою, налагодження спор­тивної роботи.

Присутній на зустрічі мешканець села Калінінське піднімав питання можливості опалення газом ФАПу, але йому пояснили, що дбаючи про режим економії, сільський медичний заклад зараз задовільно опалюється дровами. Інші громадяни говорили, що новообраним сільським головою В.М.Нестеренком за порівняно невеликий термін зроблено дещо для со-ціально-економічного розвитку села, та давали нові накази, серед яких головними пріоритетами називали ремонт доріг та освітлення вулиць.

Ганна ЧАЙКА

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: