Меню сайту

Пошук по сайту


Анонси-новини
Знати, щоб жити 2017-12-07

Изображение 006 У ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей» проведена відкрита виховна година, присвячена Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом під назвою «СНІД! Знати, щоб жити».

         На захід завітали – голова районної організації товариства Червоного Христа України Оксана Володимирівна Живолуп, спеціаліст районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді – Наталія Сергіївна Василенко.

         Присутні на заході були всі учні ліцею, адміністрація, викладачі, майстри в/н, вихователі, соціальний педагог, бібліотекар, - усі ті, хто безпосередньо беруть участь у вихованні підростаючого покоління.

         У програмі заходу були ознайомлювально – попереджувальні виступи викладача ліцею, що підготував виховну годину, Стативи Анатолія Івановича; інформація про хворобу та статистичні дані, які підготували учні.

Оксана Володимирівна Живолуп нагадала учням про толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей у суспільстві, Наталія Сергіївна Василенко – надала інформацію про саме захворювання.

Також демонструвалися відеофільми за темою.

Уся інформація була цікава для учнів і дорослих, бо ж не тільки шляхи розбещеного життя можуть призвести до цієї хвороби. Усі мають знати як уникнути її, як вести себе в сучасному вирі такого насиченого життя, та знати те, які можуть бути плачевні результати, коли робиш необдумані вчинки. Для нас, молодих, це дуже корисна інформація – застереження.

 

 

Учениця 23 групи

ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Аліна Грибіник

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: