Меню сайту

Анонси-новини
Гарно посвяткувати у Русанівці допомогла і погода, і фінансова підтримка спонсорів 2011-12-26

19 грудня День села відзначили у Русанівці. Усе тієї днини сприяло гарному відпочинку, змістовному й насиченому дозвіллю - посеред туманно-дощових днів місяця 19 грудня 2011 041 видалася ясна й тепла погода. До Русанівки з’їхалося багато гостей, і на них, а також на всіх жителів, чекала цікава концертна програма районного свята під назвою "А у нас на Миколая".

Отож, доки на дворі хтось смакував шашликом і кашею, у сільському Будинку культури бажаючі переглядали виставку декоративно-вжиткового мистецтва місцевих умільців. Буйноцвіттям розкинулися вишивки В.В.Кравченко, С.М.Маківської, Н.В.Курило, родини О.В. Пономаренко; золотим тонким відливом красувалися вироби з лози В.І.Кобця; вабили оригінальні в’язані речі С.С.Карцанової; не залишав нікого байдужим живопис Л.М.Купки. Старовинні речі для виставки зібрала М.Г.Семиліт. Загалом над створенням експозиції трудилася бібліотекар Г.В.Семиліт - саме з її ініціативи було зібрано найкращі роботи русанівських умільців - сьогодення й минулих років, які стали історією.

Концертну програму розпочали із запрошення на сцену гостей - першого заступника голови райдержадміністрації І.Ф.Легуші, голови районної ради М.В.Жогла, депутата обласної ради, керівника депутатської групи "Спільна громада", генерального директора "Роменського заводу продтоварів" О.І.Саєнка. Для привітань на сцену піднялися й сільський голова Г.П.Синько та керуючий Русанівським від-діленням ТОВ "СК-Агро" М.М.Бугай.

Традиційно День села запам’ятається багатьом врученням Грамот, Дипломів та подарунків. І.Ф.Легуша вручив Грамоти Г.В.Семиліт та М.М.Бугаю; М.В.Жогло - колективу "СК-Агро" в особі його директора С.М.Жамардія, директору Русанівського НВК Г.В.Богомол. Доповненням стали й цукерки для дітей дошкільної групи.

Щирими й теплими були привітання від О.І.Саєнка. Окрім численних солодких подарунків, для бібліотеки він вручив набір книг із класичними творами, для Будинку культури - сценічний світловий прилад. До того ж, перед громадою села пообіцяв найближчим часом вирішити проблему з опаленням бібліотеки. "Мені дуже сподобалася ваша бібліотека, вразив і книжковий фонд, який становить більше 10 тисяч примірників, а ось опалення, на жаль, тут немає, тому цю проблему я допоможу вирішити - обіцяю", - говорив Олександр Іванович зі сцени. В залу було передано ящик із солодощами і всі бажаючі спробували свіжої смачної продукції заводу. На запитання "Чи сподобалося?" і "Як смакувало?" - зал відповів гучними вдячними аплодисментами.

Наступною слово взяла сільський голова Г.П.Синько. Сердечно подякувала всім тим людям, які займають активну життєву позицію, допомагають у розвитку села, підтримують у населеному пункті благоустрій, не стояли осторонь під час організації свята. Грамотами сільської ради були нагороджені Б.П.Стогнієнко, М.І.Марченко, І.М.Терновий, М.І.Сумцова, В.І.Семиліт, Н.А.Маківська.

М.М.Бугай, в свою чергу привітавши жителів та гостей зі святом, вручив Грамоти праців-никам "СК-Агро" М.А.Шутькові, Ю.М.Купці, а також подяки Н.О.Синько і С.В.Шутько.

Як і годиться, подарунками були відзначені найстарша жителька села Г.С.Галенко, наймолодша - Женя Олійник, найстарший Микола, яких у селі загалом 37 - М.М.Герасименко, наймолодша подружня пара, яка, зі слів ведучої О.Недосип, - "присягла на вірність у серпні нинішнього року" - Дмитро й Наталія Штанько.

За чудовий концерт численні глядачі у залі дякували художнім самодіяльним колективам району - русанівським ансамблям "Калина" (керівник Л.Зубко) та "Вечірні роси" (керівник В.І.Семененко); артистам з районного Будинку культури, із сіл Беєве, Яснопільщина, Панасівка, Галаївець. Їх виступи гармонійно спліталися у вінок сценарію, розробленого працівниками районного методичного кабінету. Вдало дібрані вокальні композиції, драматичні постановки, танцювальні номери викликали в залі бурхливі аплодисменти і подарували всім присутнім дві години чудових вражень. На завершення всі колективи отримали Дипломи відділу культури та туризму РДА й подарунки, які їм вручила  сільський голова. Крім того, Людмила Миколаївна висловила вдячність за всебічну допомогу й підтримку депутатам обласної ради О.І.Саєнку та О.М.Сітаку, керівнику ТОВ "СК-Агро" С.М.Жамардію, заступнику голови районної організації Партії регіонів Л.Л.Крамаренко, депутату сільської ради М.В.Клецю, електрику М.І.Марченку, жительці Русанівки, мамі трьох маленьких дітей С.М.Бугай, яка, не рахуючись із власною зайнятістю та часом, погодилася й власноруч пошила для СБК сценічне вбрання - нові куліси.

У Будинку культури до відзначення Дня села було зроблено косметичний ремонт, якого, за словами Л.М.Зубко, через фінансову скруту не робили тут більше 30 років. "У приміщенні ми пофарбували, обновили сцену й порт’єри на вікнах, викинули старі зламані й непридатні меблі, звільнивши місце для танцмайданчика, де будуть проводитися молодіжні дискотеки; навели порядок на території навколо БК… Ремонт зробили завдяки фінансовій допомозі спонсорів, яких я перелічила. Ще раз - спасибі їм і доземний уклін за розуміння", - розповіла Людмила Миколаївна.

У фойє Будинку культури змагалися у шашки й шахи; купували й розігрували безпрограшну лотерею, яку підготували й привезли працівники районної організації Товариства Червоного Хреста.

Отож свято відзначили гарно - з привітаннями-подарунками, пригощаннями, при гарній погоді, яка дозволяла і шашлик засмажити без перешкод, і у м’яча бажаючим поганяти. Роз’їжджалися й розходилися зі святкування задоволеними, із гарними відгуками, зі словами вдячності і тим людям, хто організував, і тим, хто фінансово підтримав дійство, яке традиційно відзначають у Русанівці щороку.

Вікторія ДОРОШЕНКО

19 грудня 2011 01719 грудня 2011 02219 грудня 2011 03019 грудня 2011 02619 грудня 2011 03219 грудня 2011 03819 грудня 2011 04219 грудня 2011 05219 грудня 2011 055

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: