Меню сайту

Пошук по сайту


Анонси-новини
Обласний конкурс сатири і гумору «Вишневі усмішки» 2017-12-07

image-0-02-05 Ось і знову завітала мало не вся гумористична Сумщина до Охтирки, де в районному Будинку культури відбувся обласний  конкурс сатири і гумору «Вишневі усмішки»,  присвячений 128-й річниці дня народження славного нашого земляка Остапа Вишні. Аматори сцени з Лебединського, Тростянецького, Охтирського та інших районів області доводили, що сміх -не гріх, особливо, коли йде від душі, що вірні вони заповіту великого українського гумориста, який і сам готовий був що-небудь робити, аби народ наш усміхався. Головне - з гумором подружитися.

     Звучали  на фестивалі твори як самого Остапа Вишні, так і відомих українських письменників-гумористів Павла Глазового, Григорія Єлишевича, котрий був головою журі, не обійшлося й без авторських творів учасників.

     Дехто з учасників під час свого виступу намагався переконати зал, що наша Україна найбільше славиться салом, самогоном та піснями, а ми додамо - гумором і веселими людьми також.

     Перше місце виборов художній керівник Саївського будинку культури Коржов Володимир, який  виконав твір Остапа Вишні  «Про продукційність праці у сільському господарстві».

    А приз глядацьких симпатій отримали Наталія Кузьменко та Володимир Коржов, учасники драматичного гуртка «Паросток» Саївського сільського Будинку культури, які показали в Охтирці справжній гумористичний і творчий клас. Глядачі декілька разів оплесками переривали виступ наших артистів.

    Участь в конкурсі  артистів відбулася завдяки спонсорській допомозі СК «Агро».

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: