Меню сайту

Пошук по сайту


Анонси-новини
Урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України та Дня працівників органів місцевого самоврядування 2017-12-07

612 З нагоди державних свят Збройних Сил України та  Дня місцевого самоврядування у комунальному закладі «Липоводолинський районний будинок культури» відбулися урочистості.

Зі святом присутніх привітали голова районної державної адміністрації  Іван Яременко, голова районної ради Віктор Литвиненко, тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Липоводолинського районного військомату Віктор Лаврик. Керівники наголосили, що день місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, які вболівають за проблеми рідного села, дбають за його розквіт і зростання. Від них прозвучали слова підтримки та вдячності за співпрацю  депутатам району та сільським головам.   Крім того, вони привітали ще з одним важливим для нашої країни святом – 24-ю річницею Збройних Сил України.610

Традиційно  в цей святковий день нагороджували Почесними грамотами  райдержадміністрації і районної ради кращих працівників органів місцевого самоврядування, учасників антитерористичної операції на сході нашої країни.  Грамоти Липоводолинського районного військомату отримали голова райдержадміністрації і голова районної ради.

Урочистості супроводжувались виступами учасників художньої самодіяльності комунального закладу «Липоводолинський районний будинок культури», Яганівського, Панасівського, Русанівського, Беївського, Саївського  сільських будинків культури, вихованців комунального закладу «Липоводолинська дитяча школа мистецтв».

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: