Меню сайту

Пошук по сайту


Анонси-новини
Вітання голови районної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні 2017-12-07

images22 Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування! Дорогі липоводолинці!

День місцевого самоврядування – це свято всієї Липоводолинської громади, кожного з нас. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Саме органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців громади та несуть відповідальність за забезпечення належних умов її функціонування і розвитку.

Відзначаючи свято місцевого самоврядування згадуємо і щиро дякуємо людям, які в усі роки  діяльності органів влади у районі, селищі та селах були депутатами, керівниками рад. Це за їх участі творилася історія Липоводолинщини і в кращі часи розквіту території, і в період складних економічних і політичних негараздів. Жителі району завжди обирали найдостойніших представників до місцевих органів влади.

Сердечно дякуємо всім колективам органів місцевого самоврядування та жителям липоводолинщини, які і сьогодні вносять свій посильний вклад у розвиток наших сіл, селища, їхню інфраструктуру, відроджують культурні та духовні традиції, адже, тільки спільними зусиллями ми зробимо наші громади затишнішими, комфортнішими та безпечнішими.

Від депутатського корпусу, працівників апарату районної ради та від себе особисто вітаємо зі справжнім святом народовладдя –Днем місцевого самоврядування, бажаємо всім міцного здоров’я, добра, миру, щастя, родинного затишку, благополуччя та злагоди, щоб наша спільна праця була плідною та сприяла розбудові рідного краю.

 

З повагою, голова районної ради Віктор Литвиненко

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: