Меню сайту

Пошук по сайту


Анонси-новини
Миколая свято несе добра багато 2017-12-20

DSCN1423 В день Святого Миколая діти завжди чекають  на диво. Бо саме Святий Миколай здатен чути, здійснювати бажання і чудотворити.  До кожного в дім в цей день завітає Святий Миколай, кожний отримає свій подарунок, усі почують щирі слова привітання. А де ж бути Святому Миколаю, як не в дитячій бібліотеці?                                                                                           

Напередодні свята до районної дитячої бібліотеки завітали учні 2-А класу (класовод  Людмила  Гузь), які стали активними учасниками народознавчого калейдоскопу «Миколая свято  несе добра багато».                        

Захід проходив у святково прибраній залі, в центрі якої оформлена виставка – інсталяція «По країні з краю в край ходить Святий Миколай». В ході зустрічі діти прослухали повідомлення бібліотекаря Ганни Гудим про святого Миколая, показали сценку, героями якої були Янголи, сестрички Маруся і Мартуся, Антипко, показали добрі знання у виконанні завдань з торбинки Святого Миколая, де були запропоновані загадки, вікторина «Зимова круговерть», гра «Так чи ні».

На завершення свята ніхто не залишився без солодкого подарунка, адже всі діточки були найслухняніші, найрозумніші та найкмітливіші.

DSCN1442DSCN1438DSCN1419

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: