Меню сайту

Пошук по сайту


Анонси-новини
В селі Беєве відкрито амбулаторію загальної практики сімейної медицини 2017-12-26

4887 Одним із головних завдань є створення належних умов для роботи медичного персоналу амбулаторії загальної практики сімейної медицини, профілактики та лікування жителів села

Для громади села Беєво після проведення ремонту відкрито амбулаторію загальної практики сімейної медицини. На реконструкцію об’єкту було використано  365 тис. грн. В дану суму включено кошти громади села, районного, сільського бюджетів, а також Проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

Капітальний ремонт приміщення включив у себе комплекс ремонтно-будівельних робіт, який передбачив заміну, відновлення та модернізацію за вимогами планування медичного закладу.

На урочисте відкриття медичного закладу завітали голова районної ради Віктор Литвиненко, заступник голови районної ради, контактна особа Проекту в районі Олександр Кльоп  та голова районної державної адміністрації Іван Яременко.

Очільники району привітали всіх з такою важливою подією, побажали міцного здоров’я, гарної роботи та побільше відкриттів ось таких соціальних об’єктів.

Урочиста мить заходу – перерізали стрічку сільський голова Олександр Плутенко та керівник ТОВ «Беєве» Іван Сало.  

Після урочистого відкриття присутніх запросили до оновленого приміщення. Завідувач амбулаторії Віктор Хамлак показав відремонтовані та облаштовані приміщення, розповів про призначення кабінетів.

Не тільки мешканці села Беєве, а й жителі навколишніх сіл тепер зможуть в повному обсязі отримувати якісну первинну медичну допомогу в сучасному медичному закладі.

4898 4894

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: