Меню сайту

Пошук по сайту


Анонси-новини
З НОВИМ РОКОМ, МОЯ УКРАЇНО! 2017-12-28

Фото Новий рік Новий рік – найчарівніше і найочікуваніше свято. Його однаково люблять і діти, і дорослі. У цей день відбуваються дива, здійснюються найсміливіші мрії та найзаповітніші бажання. Сміх, подарунки і гарний настрій гарантовані кожному. 

Тож  напередодні свята Нового року в приміщенні комунального закладу «Липоводолинський  районний будинок культури» відбувся новорічний святковий концерт «З Новим роком, моя Україно!». Учасники концерту виступали у різних жанрах: хореографія, естрадний вокал, театралізоване дійство, інструментальна музика в супроводі саксафона та баяна.Фото Новий рік 2

Святковий настрій та позитивні емоції присутнім дарували народний естрадний гурт «Світанок», дитячий вокальний ансамбль «До-мі-соль-ка» , дитячий хореографічний колектив «Перлина»  комунального закладу «Липоводолинський районний будинок культури», хореографічний колектив «Надія», дует баяністів Сергія Гущі та Наталії Купальної, соло на саксафоні Володимира Самілика комунального закладу «Липоводолинська дитяча школа мистецтв» та солісти Любов Дикань, Людмила Михно, Наталія Товста, Зоя Каценко, Владислав Колодяжний.

фото З новорічними та різдвяними святами  привітали  глядачів  голова Липоводолинської селищної ради  Сергій Нищета, керуючий справами Липоводолинської районної ради Микола Вовк та заступник голови Липоводолинської районної державної адміністрації Володимир Грицай  побажавши добра, щастя, злагоди, миру, достатку та всяких гараздів в новому 2018 році. На завершення святкового дійства, вихованці районного будинку для дітей та юнацтва, виконали  щедрівки, колядки та новорічні побажання.

 

Хай буде Новий Рік схожий на диво,

щоб кожен день жилося радісно й щасливо!

Щоб здійснилися задуми і мрії

і щастям повнились надії!

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: