Меню сайту

Анонси-новини
З Новим 2012 роком та Різдвом Христовим! 2011-12-30

366 Шановні Липоводолинці!

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Липоводолинської ради сердечно вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток.

 

Початок Нового року – це завжди новий відлік часу, який спонукає на нові звершення та водночас дає змогу провести аналіз та оцінку року минулого.

Якщо говорити коротко про здобутки року що минає, то хотілось би відмітити в першу чергу те, що добробут наших громадян не погіршився. Рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями, які направлені лише на покрашення життя наших громадян.

В Новий рік ми входимо з прийнятим районним бюджетом на 2012 рік, програмою економічного і соціального розвитку Липоводолинського району на 2012 рік та основними напрямками розвитку на 2013-2014 роки. Прийняття даних рішень є життєво необхідним для нашого району і вселяє надію на подальший розвиток і процвітання Липоводолинщини та додає впевненості в завтрашньому дні.

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай прейдешній рік виправдає ваші добрі надії і прагнення.

Щиро бажаю вам щастя, успіхів у здійсненні задумів та міцного здоров’я на довгі роки. Нехай ці веселі свята принесуть у ваш дім радість, затишок та добробут, а наступаючий рік стане для нашої рідної України роком миру, злагоди та процвітання.

 

Щасливого Нового року та радісних свят!

 

З повагою голова районної ради                         М.В.Жогло

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: