Меню сайту

Анонси-новини
Апаратна нарада при районній державній адміністрації 2018-01-15

084313 Заступник голови районної ради Олександр Кльоп прийняв участь в апаратній нараді при райдержадміністрації.

На розгляд виносилось питання «Про стан охоплення дітей позашкільною освітою та шляхи удосконалення роботи в даному напрямку». З доповіддю з даного питання виступив начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Любов Дмитрушко.

Розвитку позашкільної освіти району сприяють два заклади комунальної форми власності – районний Будинок для дітей та юнацтва та дитячо-юнацька спортивна школа «Барса». Основними напрямками їх роботи є гурткова та секційна, культурно та спортивно-масова, виховна робота.

На сьогодні в закладах позашкільної освіти району плідно та результативно працюють 72 гуртки та спортивні секції.

Всього заклади позашкільної освіти надають відповідні освітні послуги 1071 дитині (81% від загального учнівського контингенту), 18 з яких є слухачами Малої академії наук.

Для розширення мережі, охоплених позашкіллям дітей в січні цього року планується відкриття груп футболу на базі 7 закладів загальної середньої освіти: Беївський, Колядинецький, Русанівський НВК, Капустинська, Семенівська, Синівська ЗОШ I-III ст., Калінінська ЗОШ I-II ст. Такий крок сприятиме залученню до позашкільної освіти ще близько 100 учнів сільських шкіл.

Одним із заходів удосконалення роботи в напрямку розвитку позашкілля є створення комфортних умов для навчання та виховання дітей, зміцнення та осучаснення матеріально-технічної бази. Так, на утримання приміщень, придбання навчального обладнання, оргтехніки для закладів позашкільної освіти району у 2017 році використано 1463,3 тис.грн.

Також на апаратній нараді про роботу відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації доповів начальник відділу Володимир Плутенко.

За п’ять років діяльності, центр надання адміністративних послуг прийняв більше 32 тис. суб’єктів звернень, а в 2017 році зареєстровано 4126 звернень, надано 4111 адміністративних послуг та 4163 консультацій. Робота в Центрі спрямована на попередження фактів порушення законодавства, створені доступні й зручні умови для швидкого вирішення будь-яких проблем громадян, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що унеможливлює будь-які корупційні діяння з боку посадових осіб адміністративних органів.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: