Меню сайту

Анонси-новини
Заступник голови районної ради Олександр Кльоп провів прийом громадян Беївської сільської ради 2018-01-18

DSCF0224 Особистий прийом громадян Беївської сільської ради провів заступник голови районної ради, депутат районної ради Олександр Кльоп.  Цього сніжного дня за декілька годин до особистого прийому Олександр Миколайович мав зустріч із директором Беївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Надією Іванівною Гелеверею, де ознайомившись із  навчальним процесом і роботами по капітальному ремонту спортивної зали  навчального закладу був вражений тими змінами  і перетвореннями, що проходять в школі. «Майбутнє наших діток залежить лише від комфортних умов навчання і професіоналізму  викладачів, за що велика подяка і найкращі побажання нашим спонсорам і  викладачам, а особливо керівнику навчального закладу»,- зазначив Олександр Миколайович в своїх словах вдячності  за наполегливу працю трудовому колективу навчального закладу.

Попередньо відвідавши соціальні об’єкти сільської ради і висловивши слова  впевненості в подальшому розвитку і процвітанні Беївської сільської громади Олександр Миколайович відмітив високий рівень організаційної  роботи закладів медичної і соціальної галузі.

На особистому прийомі в кабінеті голови сільської ради Олександра Плутенка, заступник голови районної ради Олександр Кльоп зустрівся із жителями громади, які були вдячні за підтримку простих мешканців громади зі сторони районної ради, сільської ради, ТОВ «Беєве»,  в розвитку  інфраструктури і соціальних об’єктів сільської ради.

« На часі проблема існує у забезпеченні населення громади якісним радіомовленням», - говорить жителька села Ганна Володимирівна.  Дане питання взяте на контроль Олександром Миколайовичем. З відповідними зверненнями будуть направлені листи задля оперативного вирішення порушеного питання.  

Сільський голова Олександр Плутенко звернувся з проханням при розподілі вільного залишку районного бюджету для співфінансування разом із сільським бюджетом виділити кошти на ремонт покрівлі сільського будинку культури.

Громадяни сільської ради мали ряд звернень і побажань до заступника голови районної  ради Олександра Кльопа, ці питання взяті на контроль та потребують оперативного реагування і мають вирішуватись в найкоротші терміни.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: