Меню сайту

Анонси-новини
Вітання голови районної ради з Днем Соборності України 2018-01-22

Sobornist Шановні Липоводолинці!

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

Від себе особисто, депутатського корпусу,  працівників апарату районної ради щиро вітаю вас з одним із найважливіших національних свят  – Днем Соборності України.

Вірю, що територіальна цілісність України, яку і сьогодні захищають незламні патріоти та справжні бійці, навіки залишатиметься непорушною. Честь ім і хвала, а загиблим героям - вічна пам’ять.

Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Сердечно бажаю вам, шановні липоводолинці, міцного здоров’я, щастя, добра, мирного неба над головою і рідної землі під ногами, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

 

З повагою                   Віктор Литвиненко, голова районної ради

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: