Меню сайту

Анонси-новини
Заступник голови районної ради Олександр Кльоп провів прийом громадян Лучанської сільської ради. 2018-01-24

DSCN3645 23 січня заступник голови районної ради, депутат районної ради Олександр Кльоп провів особистий прийом громадян Лучанської сільської ради.

Заздалегідь попередивши громадян про прийом, голова Лучанської сільської ради Лариса Тесленко зазначила, що бажаючих попасти на прийом значно більше, але тут відіграла роль природа, точніше зима, велика кількість снігу і мороз.   

         Жителі громади зверталися до Олександра Миколайовича з різними питаннями, і особистими і піклувалисть про майбутню долю села в разі об’єднання громад. Також висловивши свою обґрунтовану думку з цього приводу. Питання розподілу землі, відсотків сплачених за оренду землі турбують жителів громади, адже багатий наш край на плодородні землі і люди повинні жити заможніше маючи такий скарб «під ногами».

Сільський голова Лариса Тесленко звернулася з проханням при розподілі вільного залишку районного бюджету для співфінансування разом із сільським бюджетом виділити кошти на придбання сучасного дитячого майданчика для діток-вихованців місцевого дитячого садочку, в котрий раз відмітивши, що в центрі села вже красується новенький сучасний майданчик для всіх охочих маленьких жителів громади. Спонсором, придбавшим і встановившим цей майданчик виступив Анатолій Кобзаренко.

Жителі сільської ради мали ряд звернень і побажань до заступника голови районної  ради Олександра Кльопа. Питання взяті на контроль та потребують відповідного реагування і мають вирішуватись лише на благо громадян і сільської ради.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: