Меню сайту

Анонси-новини
Зустріч з випускниками Харківського національного аграрного університету ім. В.В.Докучаєва 2018-02-02

211 За участі голови Липоводолинської районної ради Віктора Литвиненка в його робочому кабінеті відбулась зустріч з випускниками Харківського національного аграрного університету ім. В.В.Докучаєва, що відбулася в районній раді за ініціативи керівництва ХНАУ

Випускників, що зібралися, привітав радник ректора ХНАУ, професор, Заслужений працівник освіти України, наш земляк, почесний громадянин села Беєве Микола Євтушенко. Він вручив  Миколі Полтаві та Сергію Палаженку пам’ятні значки «Випускник ХНАУ ім..В.В.Докучаєва» та подякував за вагомий вклад у розбудову університету. Значки також передано Людмилі Кльоп, Валентині Олійник, Василю Бережному  і Анатолію Сліпченку, які не змогли прибути на зустріч.

За надану  допомогу в передачі трактора «Універсал», на якому десятки років працювала підставська трактористка Олена Копил, було  відзначено ветеранів Дмитра Голодного і Михайла Олещенка. Цей трактор  встановлений на постаменті біля університету.

Іван Яременко  у своєму виступі відзначив важливість діяльності аграрного університету в напрямку спадкоємності поколінь та подякував випускникам за внесок у розвиток аграрного сектору Липоводлолинщини.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: