Меню сайту

Пошук по сайту


Анонси-новини
Липоводолинці і гості селища зустріли Масляну 2018-02-12

DSCN3650 Не секрет, що для багатьох людей Масляна є найулюбленішим святом, адже вона триватиме цілий тиждень, протягом якої проводяться народні гуляння, а звідусіль долинає аромат млинців з творогом, варенням, сметаною і медом. Це можливість вдосталь наїстися різних смакоти і насолодитися веселими забавами перед Великим постом, під час якого віруючі люди дотримуються строгих обмежень в харчуванні. IMG_5630

У народі Масляна – це зустріч весни. Під час святкового тижня люди прощаються з холодною зимою і вітають перші теплі дні, радіючи, що морози поступово відступають.

Цього року жителі і гості селища Липова Долина відсвяткували Масляну в суботу 10 лютого. Учасники свята підготували українські традиційні страви і напої та представили їх всім присутнім.

DSCN3666 Колектив Липоводолинської районної ради прийняв активну участь і  накрив чудовий, багатий різноманітними стравами святковий стіл. Гарний концерт і веселий натрій супроводжували святкування. За проявлені вміння Липоводолинська селищна рада нагородила всіх учасників грамотами та грошовими подарунками.

Свято було яскравим, веселим, смачним і доброзичливим на радість всім присутнім, тож на Липоводолинщині Масляну зустріли. 

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: