Меню сайту

Пошук по сайту


Анонси-новини
Вечір гумору в Семенівці 2018-04-02

31037 Останнім часом на теле- та радіоканалах значно збільшилася кількість гумористичних передач, які з радістю переглядають наші співвітчизники. Проте жодна з них не утримала біля голубих екранів жителів села Семенівка, які напередодні Дня гумору, поспішали до актової зали місцевої школи. Саме сюди їх усіх запросила місцевий бібліотекар на вечір гумору «Щирий сміх подовжує життя».31034

Семенівці завжди із задоволенням відвідують заходи, організовані сільським бібліотекарем та сьогоднішній додав інтриги, адже на місцеву гуморину прибули гості з міста Глухова – ансамбль «Folk – світлиця». Вечір видався на славу. Свідченням цього були схвальні відгуки односельців та овації, якими глядачі зустрічали та проводжали виступаючих протягом двох годин. А подивитися було на що: звучали  гумористичні і ліричні пісні, читалися гуморески та виконувалися сценки.  Виступаючими були не тільки гості, а й місцеві жителі різних вікових категорій. Атмосфера радості, піднесення, задоволення панувала протягом усього дійства.

31033 Культурні заходи, які проводяться на селі, вкотре доводять – наскільки талановитий український народ і яка  багата й різножанрова його культурна спадщина. А семенівці поверталися додому з новою інтригою: чим ще здивує їх бібліотекар наступного разу?

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: