Меню сайту

Анонси-новини
Свято Матері у Подільківській бібліотеці 2018-05-16

15055 У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, коли розквітають найзапашніші квіти, теплий весняний вітерець приносить до нас свято – День Матері. Свято матері – це свято любові.  Воно схоже на ніжну травневу квітку, від якої не хочеться відводити очей. Хоч це і не державне свято, але його святкують усі матері на землі, бо це – дар Божий, бути матірю.

„У кожної дитини матінка єдина” - під такою назвою в Подільківській сільській бібліотеці пройшло свято вдячності, яке підготували та провели класний керівник учнів 3-го класу Зіна Грабко та сільський бібліотекар Любов Фіненко. Бібліотекар зустрічала гостей свята: учнів  та їх матерів найголовнішими материнськими оберегами – хлібом та сіллю на вишитім рушнику. Діти танцювали, співали пісні та розповідали вірші про найдорожчих людей у їхньому житті.15053

Любов Іванівна розповіла історію виникнення свята, легенду про ангела-маму та привітала гостей свята віршем „Я – жінка”. Мами брали участь у конкурсах „Запеленай немовля”, „Угадай долоньки сина чи доньки”. За турботу матерів, ласку і любов діти подарували своїм ненькам подарунки, виготовлені своїми руками: вітальні листівки, фотографії та квіти.

По закінченню свята дітей чекав запашний липовий чай та смаколики від мам.

15051 15052  15054

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: