Меню сайту

Анонси-новини
І знову – голкіпер Торр 2018-06-05

футбол 2-4 червня1 Так складається спортивна доля команди футбольного клубу «Альянс», що найбільше матчів на сьогоднішні наші хлопці зіграли з глухівським «Велетнем». Значна їх кількість була офіційною,  зіграли й поєдинок товариський. Цього сезону довелося зустрітися на футбольному полі суперника  в «Кубку регіонів федерації футболу Сумщини». Нічия змусила футболістів двох команд виконувати серію штрафних одинадцятиметрових ударів, після чого стало зрозумілим, що далі в змаганнях залишається «Велетень», адже дива реакції в той день творив голкіпер господарів, представник африканської Гани – Торр. Подібну гру футболіста на останньому рубежі болільники побачили і цієї суботи, в другому турі чемпіонату області, матч якого відбувся в Глухові. Торр знову був неперевершений ,  втілюючи воротарську здібність в елементи мистецтва чоловічої гри. «Альянс» багато комбінував, володів ігровою ініціативою, був дуже близьким до перемоги, та всі спроби вразити ворота представників першої гетьманської столиці виявилися марними. Найкращі моменти змарнували Валерій Макаров та Денис Завгородній. Нічия 0:0 ще раз підтверджує: поки-що у нас явно не вистачає «футбольного кілера», який міг би втілити тренерські задуми.

   Що ж стосується чемпіонату Липоводолинського району, воротарів рівня Торра у нас поки що немає. А тому в чотирьох календарних матчах змагань було забито стільки м’ячів, скільки дозволили захисники і голкіпери. «Україна» з Колядинця мінімально, 1:0, на своєму стадіоні здужала «Вікторію-Сокіл» із Семенівки. Русанівський «Арсенал» був сильнішим удома, приймаючи «Кристал» із Сухої Груні – 3:1. Подібний результат зафіксовано і в зустрічі «Молодь-Альянс» - «Колос» (Саї). Перемогу здобули представники футбольного клубу, які свої домашні поєдинки до осені будуть проводити в Липовій Долині, адже сільський стадіон у Байраці буде реконструйовано під рівень європейських вимог. Роботи розпочалися високими темпами і йдуть точно за графіком.

   З різницею в два м’ячі свою звитягу святкував «Метеор» з Московського в двобої із липоводолинським  «Легіоном». Рахунок 2:0 на користь господарів стадіону дає привід прогнозувати, що цьогорічний чемпіонат буде найцікавішим з усіх попередніх, як і той факт, що спільними зусиллями  структур місцевої влади і керівництва нашого футболу вдасться добитися  елементарного порядку під час змагань, а культура поведінки болільників буде значно вищою, ніж є вона в даний період.  Адже футбол повинен приносити лише позитив та виконувати об’єднуючу роль.

    Саме все це було під час змагань районних дитячих команд 4 червня на майданчиках для гри в міні-футбол з природнім покриттям стадіону Липоводолинської спеціалізованої школи. Не дивлячись на неймовірну жару, хлопчики  не старші 2008 року народження з дев’яти команд провели матчі попереднього етапу. За коловою системою в групі «А» суперництво вели колядинецькі «Побратими», «Чемпіон» із Синівки та беївський «Янтарик». У групі «Б» свою майстерність демонстрували липоводолинський «Олімп», «Берест-Барса» з Берестівки і капустинські «Соколята». Групу «В» представляли «Фортуна» із Сухої Груні, «Козачатка»  із  Русанівки та «Малюк-Альянс» - футбольний клуб «Альянс». Проведені дев’ять ігор засвідчили, що 8 червня у фінальних матчах  за  7-9  місце зійдуться «Чемпіон», «Соколята» і «Козачата». 4-6 місце між собою розіграють «Побратими», «Берест-Барса» та «Фортуна». Команда-чемпіон та ще два призери стануть відомими в протистояннях між «Олімпом», «Янтариком» і «Малюком-Альянсом». Такий дитячий футбольний форум став можливим, завдячуючи тісній співпраці  й повному взаєморозумінню відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації і керівництва футбольного клубу «Альянс». В організації ігор майбутніх «зірочок футболу» Липоводолинщини кожному було відведено свою роль, та чітка координація зусиль ще раз підтвердила, що при бажанні і майданчики будуть підготовлені, і суддівство буде високої кваліфікації, і  для більше як 90 учасників заходу буде організовано харчування. Тож, шановні дорослі, які займаються футболом, учіться на прикладі дітей!

 

Прес-служба футбольного клубу «Альянс»

 

Фото  Станіслава Савчука  

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: