Меню сайту

Анонси-новини
Голова районної ради Віктор Литвиненко привітав учасників зустрічі поколінь у селі Довжик 2018-06-05

Довжик  «Село моє - душі криниця» - під такою назвою у Довжику Синівської сільської ради  відбувся  День села. Урочистості відкрив вітальними словами Синівський сільський голова Олег Тихоненко.  Звернувся до присутніх і голова Липоводолинської районної ради Віктор Литвиненко. Побажав усім миру, родинного щастя і здійснення найзаповітніших мрій, підкресливши, що такі зустрічі на батьківщині додають людям душевних сил і наснаги.

На свято завітали не лише жителі цього невеликого села, а й багато гостей, серед яких – сусіди з Гадяцького району Полтавської області:  голови сіл Великі Будища Тетяна Іщенко та  Ціпки Вадим Біляк. Серед гостей було багато  колишніх мешканців Довжика, які проживають зараз далеко за його межами. Саме з ініціативи одного з них – Павла Івановича Філя – організовано захід, що має започаткувати щорічне храмове свято в цьому віддаленому селі. Павло Іванович у своєму виступі перед присутніми сказав, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити у себе та свої можливості. Він висловив слова глибокої вдячності усім жителям за любов та вірність рідному краю.

 Далі була презентація книги «Село Довжик», яку написав і видав П.І.Філь.

Після урочистостей над Довжиком залунали пісні. А по закінченню  всіх гостей чекала «Довжанська каша» та смачні частування.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: