Меню сайту

Анонси-новини
Липоводолинське відділення поліції інформує 2018-06-06

mak На території району проводиться операція «Мак»

         «Працівниками Липоводолинського відділення поліції проводяться оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мак», які триватимуть з 25 травня по 27 вересня 2018 року, з метою виявлення і знищення незаконного культивування нарковмісних рослин, переробки рослинної сировини та збуту наркотиків кустарного виробництва, а також притягнення до відповідальності осіб за вчинення кримінальних правопорушень у сфері протидії незаконного обігу наркотиків»,- повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Липоводолинського відділення поліції Олександр Каливод.

Відповідно до чинного законодавства особи несуть відповідальність за ст. 310 Кримінального кодексу України «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель» на строк до трьох років позбавлення волі.

         На території Липоводолинського району поширений особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, який виготовляється з рослин конопель. Даний наркотик як правило вживається серед молоді шляхом куріння. 

         Працівники поліції звертаються до небайдужих громадян сприяти у виявленні фактів незаконних вирощувань нарковмісних культур маку та конопель. Якщо будь-хто має таку інформацію звертайтесь до найближчого відділення поліції або за телефоном: «102».

 

 

Ярина Чорнобай

Інспектор з інформаційного забезпечення

Роменського ВП

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: