Меню сайту

Анонси-новини
Творчий звіт закладів культури Саївської, Беївської та Капустинської сільських 2018-06-19

IMG_6587 (1) Творчий звіт закладів культури  Саївської, Беївської та Капустинської сільських рад в рамках районного фестивалю народної творчості «Пісенними стежками рідного краю», присвяченого 95-й річниці Липоводолинського району. 15 червня 2018 року на базі  Саївського сільського будинку культури  відбувся творчий звіт аматорських колективів та гуртків художньої самодіяльності сільських закладів культури Беївської, Капустинської та Саївської сільських рад, що проходить в рамках районного фестивалю народної творчості «Пісенними стежками  рідного краю», присвяченого 95-й річниці утворення Липоводолинського району.IMG_6514

Учасників творчого звіту привітали голова  Липоводолинської районної ради Віктор ЛИТВИНЕНКО, начальник відділу культури і туризму районої державної адміністрації Любов ДИКАНЬ та сільські голови Олександр ПЛУТЕНКО,   Віра ШУЛЬГА та Григорій  ВАЛЮХ. Вони подякували працівникам   культури та аматорам сцени  за активну роботу по відродженню національних традицій українського народу, сприяння розвитку аматорського мистецтва та  нагородили грамотами найактивніших учасників художньої самодіяльності та майстринь-аматорів  народного мистецтва за  значний особистий внесок в розвиток культури.

IMG_6506 У фойє будинку культури було організовано виставку майстрів народних промислів та ремесел, на якій були представлені роботи жителів сіл Саї, Беєво та Капустинці: різноманітні в’язані вироби, плетіння, вишиванки, виконані в традиційному українському стилі, задекоровані пляшки, виконані у техніці декупажу, вироби з бісеру.  

Після перегляду виставки на гостей свята  чекала різножанрова концертна програма:  пісні, танці, гумор, драматичне мистецтво.

Тепло зустріли глядачі учасників  Беївського сільського будинку культури, які і розпочали фестиваль. Серед них: вокальний естрадний гурт «Чарівні сни» та вокальний ансамбль «Журавка» (керівник Анатолій ГУСАК), солісти Світлана КОНАР та Олександр ГРИШИН, вокальний дует у складі Юлії та Аміни ОЛЕЩЕНКО.IMG_6532

Жвавості та піднесеного настрою надали музичні композиції у виконанні  учасників творчого звіту Саївського сільського будинку культури - вокального жіночого  ансамблю  «Вишиванка» (керівник Оксана ХУТОРНЕНКО), солістів  Володимира  КОРЖОВА  та  Алли ШУЛЬГИ, вокального квартету  у складі  Ольги КРАМАРЕНКО, Валентини НЕСТЕРЕНКО, Валентини ЄВТУШЕНКО та Катерини КЛЮС, хореографічного колективу «Джерельце» (керівник Ольга ВАЛЮХ) та аматорського театру «Паросток» (керівник  Володимир КОРЖОВ).

IMG_6530 Щирі овації дісталися і учасникам художньої самодіяльності  Капустинського сільського будинку культури – вокальному дуету  Анни ПОНОМАРЕНКО  та Світлани ХОВРАТЕНКО, аматорському театру «Амадей» (керівник Наталія БРАТНЯ) та Анатолію ТАРАСЕНКУ, який продекламував вірш Бориса Олійника «Про матір».

Барвистим, колоритним, емоційним назвала концерт, підготовлений сільськими аматорами, начальник відділу культури і туризму Любов ДИКАНЬ.

Творчі звіти  продовжуються, тож бажаємо кожному клубному закладу творчого натхнення та вдячних глядачів.

IMG_6510IMG_6502IMG_6513IMG_6539 (1)IMG_6548IMG_6556

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: