Меню сайту

Анонси-новини
Літнім читанням пора – щиро радіє дітвора 2018-06-25

P80622-104431 (1) Нарешті прийшло довгоочікуване літо! А  для дітлахів це не тільки гарна пора року – це, насамперед, час канікул, відпочинку та цікавого дозвілля.

«Літнім читанням пора – щиро радіє дітвора!»  - під такою назвою   працівниками Липоводолинської центральною районною бібліотекою ім.Л.М.Новиченка проведено літературно-ігровий майданчик з учнями дитячо-юнацької спортивної школи «Барса» (директор О.П.Сай).Fotoram.io (10) (1)

Бібліотекарі організували для дітей конкурсно-ігрову, розважальну програму. Відвідувачі майданчику мали змогу цікаво провести своє дозвілля: грали в рухливі ігри «Карлики і велетні», «Кольори», відгадували загадки, приймали участь у конкурсах «Чорна скринька», «Весела плутанина», «Відповіді у словах», «Ти мені – я тобі», «Пантоміма». Учні були досить активними, за що і отримали подарунки від бібліотекарів.

Fotoram.io (9) Також дітлахи переглянули періодичні видання, які для них підготували працівники книгозбірні. Завдяки заходу, який провели  фахівці бібліотеки, діти  весело та цікаво провели час. Вони отримали заряд бадьорості, позитивної енергії та багато нової, цікавої інформації.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: