Меню сайту

Анонси-новини
Подорожуємо, граємо, відпочиваємо 2018-07-24

20077 Липень –  час канікул, розваг, гарного відпочинку та оздоровлення дітей. З цією метою в Інтернет-центрі центральної районної бібліотеки ім.Л.М.Новиченка проведено зустрічі з дітлахами, які перебувають на оздоровленні в центральній районній лікарні.

На першій зустрічі-екскурсії діти побували стінах Інтернет-центру, де працівник  – Наталія ТОВСТА провела екскурсію та запропонувала попрацювати на комп’ютерних машинах. Далі діти блукали мережею, грали в ігри та весело проводили час.20075

Під час другого візиту вирушали у віртуальну подорож до Німеччини, присвячену року німецької мови в Україні. Відвідувачі познайомилися із деякими з її найцікавіших міст, багатих на історію та культуру, завітали до замків і фортець, занурилися в чарівну природу парків та кришталево чистих водойм. Німці –  дуже читаюча нація, яка називає свою батьківщину «країною мислителів і поетів». Гостям «віртуальної подорожі» було повідомлено про вісім неймовірно красивих бібліотек Німеччини. Продовжили зустріч діти за комп’ютерами, граючи в попарні ігри та переглядаючи  мультфільми.

20076

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: