Меню сайту

Анонси-новини
Хрещення Київської Русі – України – одна з найвизначніших подій в історії духовного та культурного розвитку нашого народу 2018-07-30

IMG_20180730_135545_HDR 28 липня в Україні відзначається державне свято – День хрещення Київської Русі – України. Ця дата обрана не випадково, адже саме в цей день Православна Церква вшановує пам’ять Святого Рівноапостольного князя Володимира, хрестителя Київської Русі.

З нагоди відзначення в Україні  у 2018 році 1030-річчя хрещення  Київської Русі  - України, з метою забезпечення і розвитку національної культури та історичної спадщини  в закладах культури  Липоводолинського району для жителів району та молоді проведено інформаційні години «Святині мого народу», уроки духовності «День хрещення Київської Русі – України», уроки історії «Християнство в Україні».

В центральній районній бібліотеці ім.Л.Новиченка 30 липня проведено єдиний інформаційний день «Хрещення Київської Русі – України та його історичне значення у розвитку християнства в Україні: віхи сьогодення».

В бібліотеках комунального закладу «Липоводолинська централізована бібліотечна система» організовані виставки церковно-богословської та історичної літератури, художніх творів, присвячені 1030-річчю хрещення Київської Русі-України, державотворчій та політичній діяльності князя Київського Володимира Великого – тематичні куточки, викладки художньо-публіцистичних матеріалів, книжкові виставки «Хрещення Русі – духовний стержень нашої культури», «Загадка хрещення Київської Русі – України», «Дорога до храму», «І звелів він повалити кумирів».

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: