Меню сайту

Анонси-новини
НА ЩАСЛИВУ ДОЛЮ – ЯК БАТЬКИ НАЗИВАЮТЬ ДІТЕЙ НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ 2018-08-09

images Народився син чи донечка... Це радісна, світла подія, якої з нетерпінням чекають усі члени родини. І постає головне питання: як же назвати дитину? У когось відповідь готова вже давно. Хтось жарко сперечається до тих пір, поки не закінчується термін подачі документів у ДРАЦС.  Вибір імені для дитини - справа дуже відповідальна. Нею у великій мірі визначається доля народженої людини. Багато в чому від батьків залежить, щоб вона була щасливою. На вибір імені дитини впливають і традиції родини, і модні віяння, національні, і релігійні погляди, і навіть політичні погляди батьків.

        Так, у 2018 році найпоширенішими іменами для новонароджених дівчаток на Липоводолинщині  стали: Поліна, Софія, Мілана, Варвара, Вероніка. Традиційні : Світлана, Вікторія, Олександра, Марія.

         Для хлопчиків найчастіше обирають: Тимур, Єгор, Владислав, Дмитро. Традиційні: Максим, Микола, Богдан, Денис.

         Серед діток, народжених цьогоріч у  Липоводолинському районі зустрічаються  рідковживані жіночі імена:  Аліса,  Злата, Ангеліна, Іванна. Маленьких чоловіків також нарікли незвично:  Марк, Ельдар, Гліб, Тімофєй.

Головне, щоб ім’я у дитини було предметом гордості і щоб вона його не соромилася,  виросла гарною людиною,  щирою, яка вміє співчувати, та стане патріотом своєї держави. 

            Якщо батьки дитини одразу після народження малюка визначились з його іменем, то свідоцтво про народження можна отримати безпосередньо у пологовому будинку, скориставшись зручним сервісом від Міністерства юстиції України, без жодних черг та часових затрат.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: