Меню сайту

Анонси-новини
Свято осені в ліцеї - це вже традиція 2018-10-22

        Изображение 016  Щорічно учні нашого навчального закладу восени радують всіх своїм розмахом фантазій і креативності під час проведення свята Осені, яке відбулося 17 жовтня. Проходило воно під назвою «Осінній вернісаж». За жанром цей захід – виставка-конкурс. Він проходив за двома номінаціями.

         Перша з них – «Осінь панує над краєм». Це були композиції з квітів, трав, сухоцвіту.

         Друга номінація - «Осіння казка» (композиція з овочів, фруктів та різноманітних природних матеріалів).

         Учнями було представлено безліч яскравих витворів, казкових композицій на осінню тематику. Скільки тільки казкових героїв представлено було на цій виставці! Тут з’являлися й Попелюшка з Принцом, і Кривенька Качечка, і казковіИзображение 008 Кролики, Ведмеді, Вовки, Лисички, вигадані герої та й авторські казки були відтворені.

         Здавалося б, що вже й квітів мало, але учні їх творили з опалого листя, каштанів, реп’яхів… Героїв казок – із різноманіття овочів, фруктів, сухої трави, кори дерев, ягід… Одним словом – диво-виставка! Та ще ж і конкурс. Учні змагалися у вмілості, управності, майстерному захисті своїх виробів. А це й тематичні, хореографія, спів, декламування, рольові ігри. Гумор, сатира й серйозна патріотка – усе поєдналося на святі Осені.

         А назви композицій походили й від назв казок – і до авторських: «Не твоя війна», «Моя Україна – це верба і калина», «Історія кохання»,  «Осінь, як жінка», «Дорогами осінньої казки», «На відпочинку в осінньому лісі», «Професія – в осінній композиції», «Черепашка», «Попелюшка»… - це тільки небагато з назв із усіх композицій.

Изображение 001           Усе зроблено було прекрасно. Як говорять: «Свято удалося». Та все ж і переможці визначалися скрупульозно. Критерії оцінювання були такими: відповідність тематиці, естетичне оформлення композиції, можливість подальшого використання в побуті, захист.

         Порадували нас особливо учні І курсу, які пов’язали свої вироби ще й із профорієнтаційною роботою, залучивши до захисту виробів і учнів місцевої школи.

         Тому й посіли призові місця. Так учні 13 групи з  композицією «Історія кохання» посіли І місце, а з композицією  «На відпочинку в осінньому лісі» - ІІІ місце. Учні - трактористи 11 групи з композицією «Калиновий світ»Изображение 009 посіли І місце. Учні – кухарі 23 групи з композицією «Не твоя війна» посіли ІІІ місце, а учні – продавчині 34 групи в обох номінаціях з композиціями «Осіння палітра», «Осінь, як жінка» посіли ІІ місце.

         Ми всі удячні за їхню творчу працю, за фантазію й уміння представлення захисту, за хороший настрій, який вони нам подарували! Попереду – нові конкурси, перемоги, нагородження грамотами, так як і цього разу.

         Учням – подальших творчих поривань, розкриттів і злетів!

 

 

Оксана Нікіфорова,

викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» 

Изображение 020   Изображение 004

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: