Меню сайту

Анонси-новини
Україна у нас єдина і неділима. І ми виступаємо тільки за цілісність держави і єдність нації 2018-11-28

 На цьому DSCN0358наголосив голова райдержадміністрації Іван ЯРЕМЕНКО під час апаратної наради в якій взяв участь голова районної ради Віктор ЛИТВИНЕНКО

Голова РДА зазначив, що у зв’язку з ескалацією конфлікту в Азовському морі, а саме через те, що Росія обстріляла та затримала українські військові кораблі, головним завданням влади, керівників установ та організацій району є надопущення серед населення паніки та різного роду провокацій.

«Введення воєнного стану в Україні – це серйозний крок, але це не буде обмежувати конституційні права і свободи громадян. Ми, влада, повинні забезпечити достовірне інформування та роз’яснення серед населення з приводу ситуації, що склалася в країні задля підтримання в районі громадського спокою. Але в той же час ми повинні мобілізувати усі сили, щоб дати гідну відсіч ворогу», - зазначив голова райдержадміністрації Іван ЯРЕМЕНКО.

На порядок денний апаратної наради винесено три питання:

  1. Про заходи із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на період до 2020 року.
  2. Про завершення збирання врожаю 2018 року та підготовка до вирощування сільськогосподарських культур у 2019 році.
  3. Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування у виконкомі Семенівської сільської ради.
Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: