Меню сайту

Анонси-новини
До Дня Збройних сил України 2018-12-11

 6 грИзображение 001удня – Україна відзначає День Збройних сил, та шанує своїх воїнів-захисників, суверенітету, демократії рідної землі.

         Напередодні цієї дати в ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» спільно з Сумським обласним центром відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання проведено захід. У програмі заходу передбачалася тактична гра «Лазертаг» та заняття з тактичної мИзображение 005едицини.

         Одна справа розповідати про дії на тактичному полі й зовсім інше – спробувати це насправді. Про враження  учнів можна  було зробили висновок, судячи з виразу їхніх облич, блиску в очах й азарту, з яким вони діяли.

         У той же час зовсім по-іншому реагували учні на заняттях з тактичної медицини.

         Зосередженість, повна зібраність та зацікавленість. Адже тут навчали надавати першу допомогу. Кожен розумів, що від його дій може залежати чиєсь життя. Напевно, не було ні одного, хто не зрозумів правило «золотої години».

Можна мати гарні конспекти,  відмінну оцінку з теорії допомоги, але практика - це зовсім інше. Що таке турнікет та як його використовувати,  практичні дії накладання бандажу – зміст цих навчань.

         Можна довго розповідати про цю подію та підсумком була відповідь учнів на запитання про цей  захід: «А коли ще відбудуться такі заняття»

Изображение 002 Изображение 006 Изображение 004 Изображение 003

 

Негроєнко В.М.,

викладач ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: