Меню сайту

Анонси-новини
Районний фестиваль-конкурс військово-патріотичної пісні «У піснях мого народу- доля України» 2018-12-12

 8 20181208_133344грудня 2018 року в приміщенні комунального закладу «Липоводолинський районний будинок культури» відбувся районний фестиваль-конкурс військово-патріотичної пісні «У піснях мого народу- доля України», присвячений невмирущій пам’яті Героїв Небесної Сотні , бойовим подвигам сучасних захисників Вітчизни – воїнів АТО…і нашій Україні!       

          Фестиваль-конкурс проводився з метою  відродження національної та громадської самосвідомості, прищеплення поваги до подвигу ветеранів війни та військової  служби, учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, Революції гідності, українського визвольного руху, залучення до участі в  патріотичному русі , а також виховання духовних, морально-етичних цінностей, любові до України, рідного краю, здібностей і талантів молоді  Липоводолинського р20181208_112639айону.

         Нема  в країні сьогодні  важливішої проблеми,  ніж   збереження миру і  спокою в державі. Протягом  багатьох років зі сцени  звучали пісні, де  прославлявся  подвиг дідів і  батьків, які  захищали рідну  землю від ворожої навали.  Сьогодні ми славимо наших синів  та доньок, які знову стали на  захист  суверенітету  рідної  України. Тим і страшна війна, що забирає  у нас  найдорожче – це  людське  життя.
          Учасники конкурсу та глядачі  хвилиною  мовчання   вшанували пам’ять  воїнів всіх  поколінь, що  віддали  своє  життя  за свободу і  незалежність 

       В20181208_111447ідкрила фестиваль-конкурс військово-патріотичної пісні «У піснях мого народу- доля України»,начальник відділу культури в туризму Липоводолинської  районної державної адміністрації ЛЮБОВ ДИКАНЬ. В своїй промові Любов Миколаївна  привітала всіх учасників та гостей фестивалю, зазначивши про високу виховну роль такого потрібного на сьогодні патріотичного направлення в мистецтві.

      В конкурсі взяли участь 40 конкурсантів різного віку та жанру з 14 закладів культури клубного типу – це  дуети, тріо, та солісти,
які запропонували на розсуд журі виконання військових та патріотичних пісень написані в АТО, на Сході України; пісні, які присвячені подіям січня-лютого 2013 року, Героям Небесної Сотні, учасникам АТО на Сході України; пісні своєї домівки-рідного краю та пісні про Ук20181208_114904раїну.

До складу журі конкурсу ввійшли:

 Голова журі, начальник відділу культури і туризму Липоводолинської РДА   ЛЮБОВ ДИКАНЬ;                                   

- директор комунального закладу «Липоводолинський районний будинок  культури» АНАТОЛІЙ ПОЛЯХ;

- керівник народного аматорського вокального ансамблю «Світанок»

комунального закладу «Липоводолинський районний будинок  культури»

ЛЮДМИЛА  ОРЄХОВА;

- викладач комунального закладу  «Липоводолинська дитяча школа мистецтв» ОКСАНА ГАПИЧ.

Вони оцінювали конкурсантів за виконавську майстерність, техніку виконання, творчу індивідуальність, сценічну культуру та артистизм.

Конкурсанти виступали у різних номінаціях та вікових категоріях.

  П20181208_112639ідводячи підсумки фестивалю-конкурсу голова журі-начальник відділу культури і туризму Липоводолинської райдержадміністрації ЛЮБОВ ДИКАНЬ  подякувала учасникам за гарну підготовку до конкурсу та вибір актуального репертуару. За результатами конкурсу журі визначило місця наступним чином:

У номінації «Соло» у вікових категоріях: молодша (з 6 до 12 років),

середня (з12 до 20 років), старша (з 20 років і старші).

 І місце отримали:

Вікторія Сухонос (с.Калінінське), Тетяна Бакум (с.Подільки), Олександр Вертій (с.Семенівка)

 ІІ місце:

Аня Гришко (с.Беїво), Аня Опришко (с.Яганівка), Володимир Пось (с.Московське), Дмитро Хіляй (смт. Липова Долина)

ІІІ місце:

Аліна Посенко (с.Колядинець), Любов Вовк (с.Берестівка), Світлана Конор (с.Беїво)

       І місце в номінації  «Малі вокальні групи» (дуети, тріо) у вікових категоріях: молодша (з 6 до 12 років), середня (з12 до 20 років), старша (з 20 років і старші) отримали:

Катерина Жогло, Анастасія Бибенко, Дарина Заєць (с.Московськ20181208_120857е)

Наталія Петрик, Єлизавета та Аліна Пось (с.Колядинець)

Ганна Васелина, Ніна Пишна,Галина Михайленко (с.Яганівка)

ІІ місце:

Анастасія Яременко, Марія Кузьменко, Катерина Яременко (с.Побиванка)

Марічка Кравченко, Лілія Мумряк, Яна Малиш (с.Лучка)

ІІІ місце:

Аміна Олещенко, Аня Гришко (с.Беїво)

Валентина Помазан,Світлана Кравець, Ольга Максименко (с.Берестівка)

Фестиваль-конкурс відбувся у теплій дружній обстановці. Пісні виконавців гості зустрічали оплесками і оваціями.

         Співаючи, ми зазираємо у нашу історію, у минуле, намагаючись обережно побачити картини народження української нації. Коли звучить пісня, то серце наповнюється почуттям любові до рідного краю, до свого народу, до України.

 

Матеріали надано районним організаційно-методичним центром комунального закладу «Липоводолинський  районний будинок культури»

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: