Меню сайту

Анонси-новини
Спільне засідання колегії райдержадміністрації та Ради регіонального розвитку Липоводолинського району 2018-12-18

 Г180521олова районної ради Віктор Литвиненко прийняв участь в спільному засіданні колегії райдержадміністрації та Ради регіонального розвитку Липоводолинського району, яке провів голова райдержадміністрації, голова Ради регіонального розвитку Іван Яременко

 

У засіданні взяли участь селищний та сільські голови, керівники структурних підрозділів та апарату Липоводолинської районної державної адміністрації, установ та організацій району, представники Громадської ради та засобів масової інформації.

У рамках заходу присутні обговорили проект Програми економічного і соціального розвитку Липоводолинського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.

Начальник відділу економічного і агропромислового розвитку райдержадміністрації Надія Шапран зазначила, що Програма спрямована на координацію діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в межах району. Вона враховує завдання ключових районних галузевих програм, що будуть реалізовуватись протягом 2019 року.190543

Окрему увагу на засіданні приділено питанню районного  бюджету Липоводолинського району на 2019 рік. З проектом бюджету присутніх ознайомила заступник начальника – начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації Світлана Левон. Після обговорення члени колегії райдержадміністрації схвалили проект районного бюджету Липоводолинського району на 2019 рік та доручили фінансовому управлінню райдержадміністрації забезпечити його подання на розгляд сесії районної ради.

Також, під час засідання розглянуто й інші питання.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: