Меню сайту

Анонси-новини
Бюджет та програма економічного і соціального розвитку Липоводолинського району на 2019 рік прийнято 2018-12-22

 21 грDSCN4031удня під головуванням голови районної ради Віктора Литвиненка відбулася 24 сесія районної ради сьомого скликання.

Попередньо за декілька днів перед сесією було проведено засідання  постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління  комунальною власністю та з питань агропромислової політики, земельних відносин  та охорони довкілля.  В день сесії свої засідання провели інші постійні комісії районної ради.  Під час обговорення питань, запропонованих на включення до порядку денного сесії депутатами були підтримані і рекомендовані на розгляд та затвердження сесії районної ради всі питання.

На сесії були присутні голова Липоводолинської районної державної адміністрації Іван Яременко, керівники установ і організацій району, сільські голови, представники ЗМІ, громадськості.

До порядку данного було включено 22 питання, оcновними з яких були:

  • Про внесення змін до рішення Липоводолинської районної ради від 22.12.2017 року «Про районний бюджет Липоводолинського району на 2018 рік»
  • Про районний бюджет Липоводолинського району на 2019 рік
  • Про  внесення  доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Липоводолинського району на 2018 рік 
  • Про  Програму економічного і соціального розвитку Липоводолинського району на 2019 рік та наступні 2020-2021  програмні роки
  • Про затвердження районної  Програми розвитку туризму у Липоводолинському районі на 2019-2021 роки
  • Про  районну цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2019-2020 роки
  • Про  розроблення та внесення змін до  містобудівної документації забудови населених пунктів та схеми планування території Липоводолинського району на 2019-2020 роки
  • Про план роботи районної ради на 2019 рік
  • Про затвердження Плану діяльності Липоводолинської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік
  • Про продовження контракту з головним лікарем НКП  «Липоводолинський районний Центр первинної медико – санітарної допомоги» Олійник В.М.

Також до порядку денного було включено ряд питань по управління комунальною власністю. 

Під час проведення засідання сесії районної ради депутати підтримали Анатолія Кобзаренка, який запропонував звернутися до народного депутата Миколи Лаврика та до Міністерства фінансів України з прохання розглянути зміни до Державного бюджету України на 2019 рік в частині скасування норм, які передбачають реверсну дотацію місцевих бюджетів, що на думку депутатів є грабіжницьким. До закінчення сесії всі присутні депутати одностайно підписали таке звернення, яке буде направлене до відповідних адресатів.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: