Меню сайту

Анонси-новини
Голова районної ради Віктор Литвиненко прийняв участь в щотижневій нараді районної державної адміністрації 2019-01-29

 В899 ході проведення наради розглянуто питання про підсумки проведення новорічних і різдвяних свят та зимових шкільних канікул в закладах освіти району проінформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО. За її інформацією в  закладах освіти  проведено ряд заходів: привітання від Святого Миколая, театралізовані вистави,  новорічні свята, бал-маскаради, вечори, дискотеки.

Під час зимових шкільних канікул у всіх навчальних закладах району згідно планів роботи проводилися різноманітні заходи: інтелектуальні ігри, новорічні квести, вікторини, спортивні змагання, розучування українських колядок і щедрівок, працювали гуртки та спортивні секції.

Новорічні свята для  учнівської молоді  пройшли з радістю і задоволенням.

Провідним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції  апарату  районної державної адміністрації  Катериною СЛІПЧЕНКО  на засіданні апаратної наради було проінформовано про те, які  заходи протягом 2018 року проводилися в Липоводолинській районній державній адміністрації щодо запобігання корупційним правопорушенням .

Учасникам апаратної наради доведено до відома про втрату чинності Закону України «Про електронний цифровий підпис» та про те, що  набрав чинності Закон України   «Про електронні довірчі послуги». 

Доповідач наголосила, що розпочався новий етап декларування доходів за 2018 рік, який розпочинається з перевірки електронних адрес та електронних цифрових підписів декларантів.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: