Меню сайту

Анонси-новини
Розширене засідання Ради по культурному будівництву відділу культури і туризму Липоводолинської РДА 2019-02-07

 6IMG_9677 (1) лютого 2019 року в приміщенні комунального закладу «Липоводолинський районний будинок культури»  відбулося розширене  засідання Ради по культурному будівництву відділу культури і туризму Липоводолинської районної державної адміністрації. В нараді прийняли участь  всі працівники культури району, сільські  голови.

Нарада пройшла за участі голови Липоводолинської районної ради Віктора ЛИТВИНЕНIMG_9662КА.

Віктор Олексійович подякував всім працівникам культури за плідну працю, побажали здоров’я, творчих успіхів та наснаги.

З підсумками творчої та фінансово-господарської діяльності закладів культури Липоводолинського району за 2018 році та перспективами їх діяльності у 2019 році виступили: начальник відділу культури і туризму Липоводолинської районної державної адміністрації Любов ДИКАНЬ, зокрема, вона доповіла про діяльність закладів культури клубного типу та директори комунальних закладів  «Липоводолинська централізована бібліотечна система» Світлана ЛИСЕНКО і «Липоводолинська дитяча школа мистецтв» Володимир САМІЛИК.

 ВIMG_9670алентина МЕЛЬНИК – голова профспілкового комітету ознайомила працівників культури з основними положеннями колективної угоди на 2019-2020 роки, про зміни, які відбулися в законодавчій базі, що стосуються галузі культура.

Любов Миколаївна підвела підсумки наради, висловила вдячність селищному та сільським головам за їхнє розуміння і співпрацю з працівниками клубних закладів району, за надану матеріальну допомогу для придбання сучасної технічної апаратури, сценічних костюмів, проведення ремонтних робіт. Вона визначила основні завдання  2019 року – це  відкриття та проведення в Липоводолинському районі першого етапу обласного фестивалю народної творчості  «З любов’ю вічною до тебе, рідний краю!», присвяченого 30-й річниці незалежності УкраїнIMG_9669и.

«В Україні відбувається  реформа  місцевого самоврядування і її метою є забезпечення його спроможності самостійно, за рахунок власних ресурсів, вирішувати питання місцевого значення. Йдеться про наділення територіальних громад більшими ресурсами та про мобілізацію їхніх внутрішніх резервів. Одним із критеріїв визначення спроможної територіальної громади є її здатність забезпечити належний рівень надання послуг у сфері культури. Саме цим нам необхідно керуватися в організації надання культурних послуг населенню на 2019 рік.» - завершила свою доповідь Любов Миколаївна.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: