Меню сайту

Анонси-новини
Свято шахів на Липоводолинщині 2012-03-13

P6020544 В спортивному залі Берестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся традиційний шаховий районний турнір на честь Героя СРСР Шевченка Григорія Макаровича. Всього за звання найсильнішого боролися 18 спортсменів. Граючи за швейцарською системою з п’яти партій, прихильники чорно-білих діагоналей показували в більшості випадках кваліфіковану та прогнозовану на перемогу гру. Але не обійшлося і без двох сенсаційних подій. Так учень девятого класу з Липової Долини  Євген Самілик зумів переграти досвідченого Василя Курочку, а цього разу неодноразовий чемпіон – Петро Васюхно опинився далеко від трійки призерів. P6020553 Якщо ж говорити про «шахову еліту», то вони все ж довела своєю майстерністю, що стабільність – запорука успіху. Як приклад, Олексій Костян з районного центру, який розмістився на шостому рядку, нагороджений спеціальним призом в номінації «За велике бажання бути учасником змагань».  Житель села Синівки Олександр Бакулін відзначений за п’яту сходинку призом в номінації «Майбутня надія». Всього одного «кроку» не вистачило Олександру Мовчану з Липової Долини до трійки призерів, але і він нагороджений призом «За волю до перемоги». Що ж стосується найвдаліших на цьогорічних змаганнях, слід відзначити викладача Синівського ПАЛ  Анатолія Стативу, який став третім. А за звання володаря кубка розгорнулося серйозне заочне протистояння між двома Анатоліями -  Кравцем з Берестівки та Васюхном з Липової Долини. Одинакові показники по закінченню турніру  в набраних по чотири очки, так і не дали змогу назвати кращого шахіста змагань. То ж довелося проводити додатковий напів - бліцовий  поєдинок. Розсудливіша гра земляка Героя СРСР – Анатолія Кравця вивела його на вершину  шахового «олімпу».

    Крім шістки сильніших гравців, цього дня нагороди дісталися ще двом номінантам. Вже згаданому  Євгену Самілику, як наймолодшому учаснику змагань, та Юрію Бережному, з районного центру, як найстаршому шахістові змагань.

     P6030567 Взагалі ж захід пройшов в святковій атмосфері, яку «налаштував» сільський голова села Берестівки  Яковенко Анатолій. Відкриваючи дійство, він торкнувся історії турніру, розповідав про Героя СРСР Г.М.Шевченка, дякував учасникам зібрання за патріотичне ставлення до сторінок історії рідного краю. Доречно зауважити, що виконком Берестівської сільської ради виступив одним із спонсорів змагань, а головним «помічником» фінансування шахових баталій знову було ТОВ «Лотуре-Агро». Дякуючи щедрості душі Генерального директора цього товариства Раїсі Олексіївні Дубині спортсмени залишилися задоволені від  уваги керівника аграріїв до них. Крім цього, велика вдячність керівнику філії Липоводолинського райавтодору  Олександру Ткаченку, який виділив транспорт для поїздки в Берестівку та водієві цієї організації Панасенко Сергієві. Слова вдячності слід сказати і Генеральному директору ТОВ «Завод Кобзаренка» Анатолію Кобзаренку, який виділив бензин, щоб спортсмени доїхали до місця турніру. Мабуть саме після таких щедрот колись на світ і зявилося прислів’я: «З миру по нитці …»

P6020548P6020550P6020553

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: