Меню сайту

Анонси-новини
«ПЕРЛИНА ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ – 2019» 2019-03-07

07533069 Жінка – берегиня українського роду. Вічна і прекрасна. Мати всього живого, богиня родючості, злагоди та добра. Наче зіткана з сонячного проміння, постає вона, українська жінка 

В приміщенні комунального закладу «Липоводолинський районний будинок культури» з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру за підтримки районної державної адміністрації та районної ради відбулася культурно-громадська акція «Перлина Липоводолинщини - 2019».0715537 

Номінанти акції – справді достойні, такі різні і неповторні жінки нашої Липоводолинщини, які своєю долею, своєю працею, своїм життям створюють колективний портрет жінки-сучасниці. Вшановували жінок у 9 номінаціях: «На службі у держави», «За особистий внесок у розвиток Нової української школи», «Лікар року», «На службі у людей», «Берегиня роду», «Гордість аграрного сектору», «За особистий внесок у розвиток культури Липоводолинщини», «За особливі досягнення в спорті» та «Кращий правозахисник». 
Від імені усіх чоловіків Липоводолинщини віншували жіноцтво та нагороджували номінанток голова Липоводолинської районної ради Віктор ЛИТВИНЕНКО, голова Липоводолинської районної державної адміністрації Іван ЯРЕМЕНКО, голова Липоводолинської селищної ради Сергій НИЩЕТА, голова постійної комісії районної ради 7 скликання з питань молоді, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорт Євген СИДОРОВ, які побажали добробуту і щастя, гарного настрою і посмішок, миру та злагоди.

0753476 Вітали прекрасну половину людства та дарували святковий настрій кращі виконавці району, зокрема: Володимир САМІЛИК та хореографічний колектив «Надія» комунального закладу «Липоводолинська дитяча школа мистецтв», вокальний ансамбль «Зоряна пісня» та Олег ЛЮДВІГ - с. Московське, Валентина КУЛИНИЧ, Таміла РОЖКО, Владислав КОЛОДЯЖНИЙ – смт. Липова Долина, Олександр ГРИШИН та естрадний гурт «Чарівні сни» - с. Беєве, Олександр СЕМЕЛІТ, Тетяна КУРИЛО та Павло ЗАХАРЧЕНКО з с. Русанівка. Творчий дарунок підготували «Народний» інструментальний ансамбль «Козацькі музики» комунального закладу «Липоводолинський районний будинок культури» та чудове тріо у складі Євгена ПОЛЯХА, Владислава РИШКА та Дмитра ХІЛЯЯ. Яскравим виступом зачарував усіх дует Людмили ОРЄХОВОЇ та Владислава РИШКА.
Тепла, святкова атмосфера панувала у залі під час урочисто-святкової програми, не стихали гучні аплодисменти протягом всього дійства, а їх чарівне відлуння на довго залишиться в серцях жінок Липоводолинщини.
Бажаємо всім нам миру і добра, злагоди й любові. 

07316044071535407665330716811075426607166550735088

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: