Меню сайту

Анонси-новини
НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ ВШАНУВАЛИ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ – ТАРАСА ШЕВЧЕНКА 2019-03-09

99 Сьогодні Україна відзначає 205-ту річницю від дня  народження Великого Кобзаря, безсмертного генія та пророка – Тараса Григоровича Шевченка, який став символом українського національного духу

З нагоди цієї визначної дати голова районної ради Віктор ЛИТВИНЕНКО, голова районної державної адміністрації Іван ЯРЕМЕНКО, селищний голова Сергій НИЩЕТА, представники трудових колективів, засобів масової інформації поклали квіти до  пам’ятного знаку - погруддя Тараса Григоровича Шевченка.

Тарас Шевченко був і залишається головним символом боротьби за свободу і незалежність для всієї України.

За 47 років життя Тарас Шевченко пробув 24 роки у кріпацтві, 10 – на засланні, а решту – під наглядом жандармів. Але, попри це, він зміг проявити себе як різнобічно обдарований митець — поет, прозаїк, драматург, художник.

У духовній історії України Шевченко посів і досі беззастережно посідає виняткове місце. Значення його творчої спадщини для української культури важко переоцінити. Його «Кобзар» започаткував новий етап у розвитку української літератури і мови, а його живописна і граверська творчість стала визначним явищем не тільки українського, а й світового мистецтва. Творчість великого поета внесла в українську літературу незнане багатство тем, жанрів і формальних особливостей.

Про  геніального  поета  й  талановитого  художника  Тараса  Шевченка  знає  вся  Україна,  про  нього  знає  весь  світ.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: