Меню сайту

Анонси-новини
Інформує служба зайнятості 2019-07-03

Служба зайнятості Любов Грицай: «Індивідуальні потреби клієнта - наш основний пріоритет»

-          Сьогодні основним пріоритетом Державної служби зайнятості є розвиток сервісу, технології обслуговування клієнтів, впровадження цифрових рішень для зручності користувачів, - говорить директор Липоводолинської районної філії  Сумського обласного центру зайнятості Любов Грицай. - Усе це можливо здійснювати в рамках чинного правового поля. Служба зайнятості  є тією установою, яка може і повинна підтримувати людей під час кризових моментів на ринку праці, зокрема поєднуючи цифрові рішення з послугами персонального консультування та посередництва в працевлаштуванні. Маємо своєю метою розвитку досягнення того, що діяльність служби стане проактивною та запобіжною, а не реакційною. Для нас важливо відійти від практики, коли людині нав‘язували послуги, яких вона не потребує і які не мають прямого взаємозв‘язку з її подальшим працевлаштуванням. Індивідуальні потреби клієнта - наш основний пріоритет, що породжує взаємні права та відповідальність під час перехідних процесів на ринку праці між самим клієнтом та співробітником служби. А турбота про людей, вирішення питання соціального захисту від безробіття в районі завжди були, є, і будуть головним завданням колективу районної філії. Сьогодні перед нами постають нові завдання щодо оперативного реагування на стрімкі зміни попиту та пропозиції робочої сили, надання реальної допомоги населенню і роботодавцям. 

З такими пріоритетами здійснює свою діяльність районна філія. Тут створено всі умови і служба є сучасним сервісним майданчиком, де зустрічаються шукач роботи і роботодавець, який потребує робітника. Треба чітко розуміти, що центри зайнятості робочих місць не створюють – їх створює виробництво, бізнес. Державна служба зайнятості України є тільки посередником між особами, які приходять до неї з метою пошуку роботи, і роботодавцями, які шукають найманих працівників. І коли інтереси обох співпадають, то це означає, що зусилля співробітників служби увінчалися успіхом.  

Всі, хто користувався послугами служби зайнятості, відзначають високий рівень обслуговування клієнтів завдяки сучасним технологіям. Вдосконалюватимуться вони й надалі. Проте є одне питання, що турбує людей: чи залишиться філія служби зайнятості в об’єднаній територіальній громаді та як надаватиме свої послуги?  Відповідаючи на це запитання, Любов Грицай наголошує:

-          Співпраця з об’єднаними територіальними громадами буде налагоджена так само, як і сьогодні з кожною сільською громадою. Районна філія надаватиме всі види послуг як для Липоводолинської, так і для Синівської об’єднаних громад. Не залишаться без уваги і населення Саїв та Колядинця, яке після виборів 30 червня 2019 року ще не ввійде до складу жодної ОТГ.  Для нас важливо забезпечити доступність системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби громади у сфері соціального захисту, надання інформаційно-консультаційних послуг службою зайнятості безпосередньо на території громади. Для цього будуть створені віддалені робочі місця в кожній ОТГ.

Яким чином вони працюватимуть?  За словами директора філії, у визначений день за домовленістю з керівництвом громади та старостатом будуть здійснюватися виїзди у населені пункти для прийому людей і надання їм відповідних послуг. Буде продовжуватися практика організації громадських робіт, що дають можливість мешканцям сіл отримати роботу й заробіток, а громаді – проведення благоустрою, інших необхідних робіт.

І раніше, і зараз, і в майбутньому при створенні ОТГ пріоритетом у діяльності Державної служби зайнятості  є підтримка громадян України в управлінні своєю кар‘єрою і навчання протягом усього життя для того, щоб бути конкурентоспроможними на ринку праці, адже наша спільна мета - зменшити кількість безробітних та збільшити кількість тих, хто працює легально, - наголошує Любов Грицай.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: