Меню сайту

Анонси-новини
Робочий візит на Липоводолинщину 2019-07-30

4 Нещодавно делегація Недригайлівської об’єднаної  територіальної громади, яку очолив її голова Ігор Вікторович Остапчук, відвідала з робочим візитом Липоводолинщину.  Розпочався він із кабінету голови районної ради Віктора Литвиненка. Узгодивши робочі питання та порядок денний візиту, учасники в першу чергу відвідали комунальний заклад Липоводолинської селищної ради дитячий садочок «Берізка».IMG_1188   Селищний голова Сергій Нищета розповів про новітні технології, завдяки яким садочок опалюється, освітлюється та має гарячу воду. Обговоривши питання функціонування закладу гості перейшли до територіального центру соціального обслуговування, де його директор Валентина Хекало також ознайомила із режимом роботи, функціями та матеріально-технічним забезпеченням.

3 Продовжуючи візит селищем, гостями було відмічено ті роботи по благоустрою, які вже були проведені та наскільки це прикрасило Липову Долину. Учасники зустрічі відвідали Свято-Троїцький храм , де отець Богдан розповів про історію його зведення та сучасні будні. Всіх присутніх вразила внутрішні розписи храму. На згадку про візит до Свято-Троїцького храму було зроблене пам’ятне фото.

Наступним об’єктом з яким ознайомили наших колег із Недригайлівської громади став ТОВ «Завод Кобзаренка». Керівник виробництва Валерій Харьков більш детально показав виробничі потужності,  процес проектування виробів, нарізки металу та його подальшої обробки, цехи де проводяться зварювальні роботи, покраска готової продукції.IMG_1203   До уваги присутніх була представлена інноваційна система опалення офісних приміщень та виробничих цехів, яке проводиться новими теплотрасами, а котли працюють на самотужки заготовленій щепі. Також відвідали спортивну кімнату для працюючих з новими тренажерами та тенісним столом. Валерій Харьков розповів про історію створення підприємства, його сьогодення та перспективи на майбутнє. Слід відмітити, що візит на ТОВ «Завод Кобзаренка» був дуже змістовним і дуже цікавим, адже на Липоводолинщині та і в межах області це одне із найпотужніших виробничих підприємств.

2 Як відомо Липоводолинщина має серйозні здобутки в спорті на загальнодержавному рівні, зокрема в футболі. Так, футбольний клуб «Альянс», який цього сезону виступає в Другій футбольній лізі України має в селі Байрак два сучасних поля зі штучним покриттям. Учасники зустрічі відвідали ці стадіони і як і ті, хто раніше відвідував ці спортивні споруди були дуже приємно вражені розмахом і якістю нових футбольних полів та іншими новозбудованими об’єктами інфраструктури. Це великий досвід і правильний напрямок спортивного і культурного розвитку наших громад.

Приємно вразив учасників власноруч зробленими виробами депутат районної ради Петро Бельмас, який показав багатофункціональний стаціонарний мангал, гідравлічний колун та циркулярку, а також поділився своїми планами на майбутнє, це виготовлення міні-трактора з функціями погрузчика на базі мотоблока «Мотор Січ» українського виробництва.IMG_1191

 Друга частина візиту колег із Недригайлівщини відбулась на території Панасівської сільської ради, де є один із найкращих об’єктів зеленого туризму під назвою «Рай на землі». Спілкування і обговорення побаченого за день, сьогодення громад та планів на майбутнє чергувались із грою в волейбол, де за результатами двох зустрічей  була зафіксована дружня нічия. На закінчення зустрічі всі учасники подякували один одному за приємно і змістовно проведений день та вирішили і надалі проводити подібні зустрічі, які на думну всіх присутніх зближують наші громади і утверджують розуміння того, що ми робимо одну справу на благо наших людей і нашої України.

IMG_11865IMG_1190IMG_1205IMG_1204IMG_1199 IMG_1194 IMG_1197

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: