Меню сайту

Анонси-новини
Програма "U-LEAD з Європою" на Липоводолинщині 2019-09-06

Изображение 005 5 вересня у приміщенні Липоводолинської районної ради за участі голови районної ради Віктора Литвиненка, заступника голови районної ради Олександра Кльопа, в.о. голови РДА Володимира Грицая, селищного голови Сергія Нищети, секретаря  селищної ради Ростислава Савченка та керівника ЦНАП Володимира Плутенка відбулася зустріч з представниками програми "U-LEAD з Європою". Зустріч стала результатом успішного проходження конкурсного відбору заявкою Липоводолинської селищної ради на отримання інституційної та матеріальної допомоги для облаштування робочих місць Центру надання адміністративних послуг меблями, технікою та програмним забезпеченням за даною програмою.Изображение 002

Так, регіональний координатор Ольга Калініченко та регіональний спеціаліст Алла Лежненко ознайомилися з сучасним станом надання адміністративних послуг населенню та напрацюваннями з організації цієї діяльності у Липоводолинській об’єднаній громаді.

На сьогодні між Липоводолинською селищною радою, Липоводолинською районною радою та Липоводолинською райдержадміністрацією підписано тристоронній меморандум про співпрацю щодо створення єдиного ЦНАПУ громади.

В ході зустрічі обговорено ряд важливих та першочергових завдань, які стоять перед громадою для успішної реалізації проекту.

Державні ресурси
ДПА в Сумській області
 
Copyright © 2011-
Липоводолинська районна рада
Сумської області
Всі права захищено
 
Наша адреса:
42500, вул. Полтавська, 32,
смт. Липова Долина,
Сумська область
 
Контакти:
тел./факс: 8 (05452) 5-10-99
E-mail: